1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka xbox-a lt+

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Crummy, Styczeń 12, 2011.

1. Crummy

Crummy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam zamiar przerobić konsole xbox 360 jasper z 18.8.2009 i szukam jakiegoś zaufanego "przerabiacza" w okolicach Warszawy. I jak myślicie warto przerobić? Z góry mówię że mam zamiar jedną konsole przerobić a gdybym dostał bana to kupie sobie slima (mam kasę). Nie chcę wydawać tyle na oryginalne gry.
    A i jeszcze pytam się jaką polecacie stronę do pobierania gier na x-a.

2. Lotnik421 Xbox One

3. motek

motek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tą stronę polecam do pobierania :

Gry

(też zadajesz pytania :D)

Czy warto.. Jak wiesz że masz kasę na nieprzerobionego i w razie bana sobie kupisz nie przerobiony, a na przerobionym chcesz grac w "kopie bezpieczeństwa" to warto. Bo jak chcesz na "kopiach bezpieczeństwa" grać online to kiedyś być i może załapiesz bana.

EDIT: Nie powinieneś tu zakładać tematów nie masz rangi świeżaka..

5. pedrowawa

pedrowawa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Polecam, sam dzis zaaktualizowalem swoja konsole - sympatyczny czlek.
    Chodzi nawet NFSnew ;)

PRZERÓBKA FLASH XBOX 360 WARSZAWA MOKOTÓW (1400243520) - Aukcje internetowe Allegro

Wczytywanie...

Poleć forum