1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przeróbka xbox fat lt 2.1 samsung

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wojciech Mocard Kuprewicz, Styczeń 7, 2014.

1. Wojciech Mocard Kuprewicz

Wojciech Mocard Kuprewicz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam problem kupiłem konsole prawdopodobnie jest w nim przeróbka lt 2.1 z naped samsung i pytanie jak nagrać na nią gry

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. Wojciech Mocard Kuprewicz

Wojciech Mocard Kuprewicz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja się chce tylko spytać jak mam nagrać aby gra mi działała

5. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    http://xboxforum.pl/kosz-53/ixtreme-lite-touch-2-01-nagrywanie-136246/ post 2 pisze wyraźnie:)

Wczytywanie...

Poleć forum