1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przeróbka xbox problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez baker, Czerwiec 29, 2010.

1. baker

baker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    witam. co raz bardziej zastanawiam się nad przerobieniem xboxa, ponieważ dużo kasy idzie na oryginalne gry.
    jednakże nie wiem jakie są teraz najnowsze xtremy, i który z nich jest najlepszy. słyszałem, że jest jakiś xtreme, po którym można grać na piratach oraz używać live i siębana nei dostaje [tzn: jest on niewykrywalny].
    jeśli ktoś orientuje się w cenie takiej przeróbki to proszę pisać w tym temacie.
    interesuje mnie przeróbka w okolicach warszawy.
    pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Ten iXtreme to LT 1.1(na razie nie wykrywalny - do fali banów:))
    Najtaniej jak znalazłem to 80zł...

4. baker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
  5. baker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    chyba zdecyduję się na tą przeróbkę z linku powyżej. gość wygląda na solidną firmę, wysłałbym mu konsolę.
    mam jeszcze troche pytań: czy po wgraniu tego ixtreme lt będąmi działały wszystkie gry?
    i jak mam xbox live do października, to mógłbym spokojnie grać online? czy lepiej sobie odpuścic bo mogą zbanować? jak uważacie? już jedną konsolę sprzedałem, ponieważ była zbanowana, nie chcę drugi raz popełnić tego samego błędu.

6. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wcześniej czy później pewnie M$ będzie wykrywał LT, a wtedy tylko czekać na bana. Kiedy to nastąpi nie wiadomo, można przypuszczać, iż tej jesieni.

7. konrad_151

konrad_151 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Mam podobny problem jak kolega ponieważ chcę przerobić konsolę ale jeszcze jej nie mam.
    Jestem totalnie zielony w sprawach xboxa 360, podczas czytania tematów widziałem coś o jakimś Falconie i Jasperze ale totalnie nie wiem co to jest. Chciałbym abyście mi pomogli i powiedzieli jaka konsole kupić na dzień dzisiejszy aby ja przerobić(możecie podawać linki).
    Chciałbym także wiedzieć jakie są sposoby przerabiania xboxow 360, czy są tylko takie że grzebią mi w konsoli czy są też np takie jak to było z PS2 ze na karte pamięci sie zapisywał albo jakies SWAP MAGIC. PROSZĘ O POMOC !!!

8. baker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    mam jeszcz jedno pytanie:
    PRZERÓBKA FLASH XBOX 360 iXTREME LT POZNAN X360 (1099965059) - Aukcje internetowe Allegro
    w tej aukcji pisze: (napędy liteon 83850c cena 100zł, liteon 93450c 150zł Konsole produkowane po 09.2009)
    ja mam napęd liteon właśnie, i konsola chyba z września 2009, więc będzie mnie to kosztowało AŻ 150 zł?

Wczytywanie...

Poleć forum