1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka XBOX SLIM 0225

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysix, Styczeń 23, 2012.

1. krzysix

krzysix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam zamiar zaktualizować sobie firmware do LT+ 3.0, kupiłem już sobie urządzenie na allegro SATA>USB. Xboxa mam po wymianie całej PCB bez żadnych drillów i innych :) I chciał bym wiedzieć jakiego Dasha wgrać i czy zrobić to przed czy po przeróbce i na jakiego (obecnie mam LT+ 1.91). I ewentualnie skąd takiego dasha pobrać :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    1. Wgraj OFW do swojego napędu ( oryginalny firmware )
    2. Wgraj najnowszy dashboard - 2.0.14699.0 ( do ściągnięcia ze strony microsoftu, wpisz w googlach xbox system update, ściągnij odpowiedni plik, wypakuj go na pendrive, podłącz do konsoli i wgraj )
    3. Wgraj LT+ v3.0
    4. Nagraj gry iHASEM i graj. ; )

4. krzysix

krzysix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do iHAS'a nie dysponuję żadnym w tym momencie :(, mam nadzieję że się okupię ale boję się co do tego że szybko wprowadzą coś nowego i iHAS już nie pomoże ;/ i jeszcze żal mojej nagrywarki Blue-ray, a nie chcę mieć dwóch napędów ;/

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Na chwile obecną iHAS jest najlepszym rozwiązaniem.
    Wcale nie jest taki drogi, kosztuje ok. 70zł na allegro.
    Przerobić można samemu, jest to naprawdę proste.

O tyle dobrze, że iHAS ma pełne wsparcie od c4eva. Aktualna wersja iXtreme Burner MAX, czyli odpowiedniego biosu do tychże nagrywarek, to v1.0.
    Jeśli m$ wykombinuje coś nowego, c4eva na pewno temu zaradzi. ; )

6. krzysix

krzysix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skąd mogę pobrać OFW do napędu 0225 i czy konieczne jest wgranie OFW czy mogę po prostu zrobić update do LT 3.0 ?

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Slim Liteon DG-16D4S Stock Firmware (1071 added) | Xbox360-Hacks :: Hack your Xbox 360
    Dla bezpieczeństwa lepiej wgrać tak:
    Stock FirmWare (oryginalny FirmWare)-->DashBoard 14699-->lt 3.0

Wczytywanie...

Poleć forum