1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka Xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sawran, Luty 2, 2010.

1. Sawran

Sawran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam pytanie co do Xbox'a, starałem się być uczciwy co do tego produktu, ale w polskich realiach dla młodego człowieka nie jest to takie proste. Obecnie odbywam staż i jednocześnie studiuje zaocznie, płacąc 420zł za szkołę a stażowe wynosi 680zł. Mam takie pytanie, czy jaspery dostają rody, czy też się sypią tak często jak poprzednie konsole ? Bo jeżeli dobrze wyczytałem na forum przyjęcie na gwarancje konsoli przerobionej jest ruletka "zależy czy sprawdza". Druga sprawa że do tej pory kupiłem cztery gry które w sumie kosztowały więcej niż konsola, a na internecie i tak nie gram. Zastanawiam się czy warto przerobić konsole i mam przez tą myśl lekkiego kaca moralnego. Mój jasper jest z 30.03.2009.

I jeszcze jedno, czy korzystał ktoś z usług płatnych serwisów konsolowych ? Czy konsola po takiej serwisowej naprawie działa normalnie i nie umiera po tygodniu jak po ręcznikowym triku ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Melkorn

Melkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Konin
    powiem ci tam mialem ten sam problem i przerobilem konsole lecz teraz mam troszke wiecej kasy i stac mnie na jedna gra na jakis czas lecz zeby sobie spokojnie pograc musze zakupic nowa nie przerobiona zeby spokojnie bez stresu sobie pograc przez neta

4. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jaspery się tak nie psują jak starsze , 4 gry kosztowały cię więcej niż konsola więc sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie . 4 kopie =20zł 4 orginały=nowa konsola . serwisy są różne , ale często dają gwarancję na naprawę

5. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam nieprzerobionego xboxa a oryginał kosztuje mnie ok 50 zł, tak więc 4 gry = 200 zł, a to nie jest tak bardzo źle.

Gdzie kupuje oryginały po 50 zł ? na allego używane :D np assassin's creed = 50 zł.

6. gipadam86

gipadam86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    kolega mial pewnie na mysli nowosci rynkowe a nie tytuly ktore juz jakis czas sa na rynku i w w dodotku uzywane, wiem ze plyte mozna dac do regeneracji...

jesli masz naped liteona masz szanse na przerobienie fw LT na ktorym przestrzegajac zasad odnosnie wersji gier bedziesz mogl grac online spokojnie... tzn 99,9% bez bana

a skoro nie chcesz grac online to proponuje przerobke na inny fw lub na ten LT, a jesli chcialbys wrocic do oryginalnego fw to tez z tym nie powinno byc problemu o ile nie oflaguja konsoli to dostep do xbl bedziesz mial otwarty

7. Melkorn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Konin

99.9 procen masz pewnosc ze dostaniesz bana przy nastepnej fali......

zawsze znajda obejda lub wykryja prerobke.

Pewnie zastanawiasz sie jak to zrobia to bardzo proste wystarczy ze dostana w swoje raczki FW LT ktory juz napewno posiadaja i umieszcza latke w akualizacji--->online--->pare miesiecy gry--->flaga--->BAN--->Game Over

Promi ma racje jak grac online to tylko na legalnych kopiach a dlaczego bo tak naprawde jak sobie przeliczysz ile sciagasz gier i jakie koszty ponosisz na czyste plyty + oplaty za net spokojnie bedzie cie stac na orginal oraz zabawe po sieci,5 pratow a jeden kozak tytul plus online bez stresu bezcenne :)

8. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    na lt jeśli będzie miał odpowiednie kopie ma na razie marne szanse na bana
    a po drugie bez ryzyka nie ma zabawy

9. Melkorn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Konin

po kazdej nowo wypuszczonej przerobce tak mowili zachwalali i uwielbiali do czasu kiedy Big Boss Bill wcisnie czerwony guzik<----(czytaj oflaguje dostatecznie duzo konsol aby zadowolic producentow gier)

hehe tu sie musze zgodzic ze bez ryzyka nie ma zabawy ale tez po co ryzykowac kiedy mozna miec 2 konsole i grac off na piratach poniewaz nie kazda gra jest na tyle dobra aby ja posiadac:shisha

A orginaly tylko dla perelek na multi bez ryzyka :ban

BTW zbanowana konsole z odblokowanym dyskiem mozna wyrwac za grosze z dobrymi dodatkami plus jakies gry

ale to tylko moje zdanie :)

10. grzes207

grzes207 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja jechałem z 3 lata na piratach i w koncu załapałem bana,ale ile sie nagrałem na live bezcenne i nawet zdrapki nabiłem kiedys na pewniej stronie na dwa lata,jedyny porblem był w tym ze co 48 godzin musiałem wklepywac nowy kod,bana dostałem 1 miesiac temu ale konsola juz sprzedana i jedzie domnie jasper dziewiczy i rozdziewicze go ixtrime LT.**** YOU BILL.

Wiec mysle zaryzykuj i ruchaj w **** Billa :)

Wczytywanie...

Poleć forum