1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Toniosm, Maj 27, 2011.

1. Toniosm

Toniosm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam takie pytanie. Od razu mowie ze nie jestem wtajemniczony w te tematy :p. Mianowicie mam przeróbkę x-a iXtreme 1.6.
    Jest sens przerabiać go teraz na LT+, czy lepiej poczekać na nowszą przeróbkę bo z tego co czytałem to wychodzi jakiś nowy dash oraz mają wejść nowe zabezpieczenia do gier.
    I nie wiem czy jest sens co chwile go przerabiać bo to niestety odchudza portfel trochę:D. Nie przerabiałem wcześniej konsoli bo nie miałem czasu na granie, a zależy mi na AC:B. Nie gram online.
    A i jeszcze jeśli nie ma sensu teraz przerabiać x-a to wie ktoś kiedy można się spodziewać nowej przeróbki?
    Z góry dzięki :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    * nie pograsz w assassina jesli nie przerobisz na LT+
    * Jesli grasz offline oplaca ci sie przerobic teraz
    * Jesli grasz online a bardzo chcesz zagrac w assassina to mozesz przerobic ale musisz uwazac na aktualizacje dashboardu
    * Data nowej przerobki nie jest jeszcze znana ale sa juz pogloski ze trwaja prace nad LT+ 2.0

4. Damianos_17

Damianos_17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nisko
    Nie grasz online, to ja bym przerabiał na LT+. Zanim nowe Ixtreme wyjdzie, to minie 1-3 miesięcy raczej na pewno.

5. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    to zależy jak bardzo ci się spieszy grać w ACB.
    Mozesz zaktualizować konsole, po czym przerobic ją na LT+ i grac lecz nie wszystkie gry będą ci chodzic, albo poczekać na nową przeróbke, zaktualizowac konsole wgrac przeróbke i grać.
    Jeśli samemu przerabiasz to masz odpowiedź, a jak masz komus płacic to na twoim miejscu bym poczekał na nową przeróbke

Wczytywanie...

Poleć forum