1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka Xboxa Elite, jak to zrobić lub gdzie tanio

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Miczko15, Grudzień 3, 2010.

1. Miczko15

Miczko15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, jak w temacie. Mam xboxa 360 elite falcona, z 2008 roku. Napęd to LiteOn/BenQ, teraz mam iXtreme 1.51 albo 1.5. Wie ktoś gdzie można przerobić najbliżej Zduńskiej Woli/Łodzi? Łatwo jest zaktualizować z iX1.51/1.5 do LT+? Jestem laikiem, nigdy tego nie robiłem więc mogę się tego podjąć jeśli jest to na prawdę łatwe. ;)

Klucz i wszystko oryginalne od xboxa mam na płytce.

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli masz klucz, to o połowę roboty mniej masz ;)

Przeczytaj tutorial:
    Flash: Lite-on - Jungleflasher/DosFlash
    (dokładnie pierwszy post od linijki:
    Kod:
    Przechodzimy teraz do zakładki "Firmware Tool 32" i JungleFlasher powinien automatycznie wczytać plik dummy.bin j/n (8)
    i drugi post cały :)

Wczytywanie...

Poleć forum