1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka xboxa pare pytań.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nerdox, Czerwiec 22, 2013.

1. Nerdox

Nerdox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stolica Nauk Ogrodniczych.
    witam, mam pytanie mam konsole 3 lata skonczyła mi się gwarancja i chciałbym się dowiedzieć jakie są teraz najnowsze przróbki lt, ile kosztuje taka przeróbka xboxa dodam że mam xboxa elite JASPER z hdmi i mam internet w konsoli i nie chciał bym bana, bardzej niż w gre przez internet to chodzi mi o aktualizacje czy dało by się aktualizować dasha nawet z przeróbka? Jak macie jakieś ciekawe info proszę pisać :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Jakbyś poszukał i poczytał trochę tematów na tym forum to szybko byś znalazł odpowiedzi na swoje pytania. Dlatego ja nie odpowiem na te pytania może ktoś inny.

Wysłane przy pomocy palcy.

1 osoba to lubi.
  4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Uzyj szukajki, ona nie gryzie, zamykam.

Wczytywanie...

Poleć forum