1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka Xboxa PILNE

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mieciuk632, Wrzesień 21, 2013.

1. mieciuk632

mieciuk632 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemaneczko

Mam do was pytanie ponieważ chciałbym sobie kupić z Saturna za 600 zł Xbox'a 360 białego z 4 Gb pamięci za 600 zł
    i mam do was pytania
    1.Ile kosztuje przeróbka xbox'a ?
    2.Czy jeśli przegram grę na płytę/pendrive będzie mi chodzić ?
    3.Jeśli mój xbox będzie z dala od kabla internetowego i nigdy nie będzie połączony z Wi-Fi też nigdy nie będzie używany na nim XBL to nie dostane bana ?
    4.Czy granie na piratach to jest takie piękne jak się wydaje że zgrywam sobie grę na płytę/pendrive wrzucam do przerobionego xsa i ciupie jak na orginale ( chodzi o granie na single) ?
    5.Czym się różni Lt 2.0 i 3.0 ?
    6.Jaka jest lepsza przeróbka i czym sie różni Lt czy rgh ?
    7. Na czym lepiej nagrywać Pendrive czy płyta ?
    8.Czy da się te nowsze xbox'y przerobić np. te z dzisiejszej półki ?
    9.Czy po przeróbce i innych pierdołach będę mógł sb ciupnać gry np. Gta V lub IV Sain Row IV itp
    10. Czy różni się xbox czarny za 800 zł czy biały za 600 zł ? (oprócz kolorem)

Proszę o szybką odpowiedź
    Wiem mam sstary post ale to jest taki niedopracowany itp
    przepraszam za błędy jak coś jestem nowy jak mówie więc nw co i jak :X
    z dołu dzieki .

2. Lotnik421 Xbox One

3. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. mieciuk632

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem ale nadal nie zaspokoiłeś moich pytań co do wszystkich podpunktów ... ;)

5. kamil126

kamil126 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    1.Zależy od daty produkcji napedu
    2.Zależy jaką będziesz miał przeróbke jak Lt to z płyty , a jak RGH to z pena
    3.Nie , zresztą mozna grać na livie z przeróką LT ale to juz zalezy od ciebie
    4.Tak
    5.Tak tym ze na Lt 3 trzeba dogrywac Topologie , a na LT2 nie ,pozatym LT 3 jest bezpieczniejsze w kontekscie bana
    6.Na Lt masz granie z płyt + możliwosc grania live , a na RGH granie z pena mozliwosc wgywania dlc ,gier arcade itp . ale absolunty brak LIVE
    7.Zależy od przrobki
    8.Tak ale przróbka jest oczywiscie drozsza
    9.Dziwne pytanie przeciez po to przerabiasz czyz nie ?
    10.A cos wiecej nazwa modelu (slim, arcade, elite) ,rozmiar dysku ?

6. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    1. Przeróbka kosztuje: LT- ok.50zł RGH- ok. 150zł
    2.Zależy jak przerobisz. Jeśli LT to na płytę i jak dobrze nagrasz to będzie chodzić. Jeśli RGH to wystarczy na pena i możesz już z niego grać.
    3.Na RGH po podłączeniu do neta dostajesz bana, a na LT jak się uda to możesz nie dostać (ale prędzej czy później i tak dostaniesz)
    4.Tak, to tak samo
    5.Tego bardzo nie wiem, ale chyba tym że LT2.0 na starszych xach robili
    6.Moim zdaniem lepsza przeróbka to RGH. Maiłem z LT+3.0 ale za dużo było z tym zabawy, a teraz mam RGH i jest o wiele lepszy. RGH polega na tym że wczepią ci czip'a dzięki któremu będziesz mógł grać na piratach (Do tego potrzebujesz dysku lub pendrive. 4GB ci nie starczy. Ja mam 250GB i mam jeszcze 130GB wolego miejsca). A LT polega na przerobieniu napędu tak aby odczytywał piraty. (do tego dysku nie potrzebujesz ale warto by było aby nie męczyć lasera) Dobrze było by też zakupić nagrywarkę ihas bo bez niej nie nagrasz gry XGD3 z zabezpieczeniem CIV. XGD3 zwykłą nagrywarką może ci się uda nagrać ale pewności nie ma.
    7.Jak na LT to tylko płyta. Na RGH możesz na pena i go do xbox i kopiujesz na dysk albo grasz od razu z niego. Lub też metodą FTP.
    8.Jak najbardziej, da się
    9.Jasne że tak, i to za darmo (no nie tak całkiem bo za neta się płaci :))
    10.No właśnie tylko kolorem. Nie wiem dlaczego jest taka różnica cenowa ale ja bym wziął chyba białego. Nie dość że tańszy to i dla mnie ładniejszy.
    Mam nadzieję że pomogłem ci dokonać wyboru. Jak coś to pisz jeszcze na PW.

7. mieciuk632

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki kamil126 masz linki do obu konsol

Biała : Konsola MICROSOFT Xbox 360 4 GB Biały, Konsole - sklep saturn.pl

Czarna : Konsola MICROSOFT Xbox 360 4 GB + FIFA 12 + Punkty Microsoft 1800 Euro 2012 + Xbox Live na 3 miesiące, Konsole - sklep saturn.pl

Biała (Komplet za 800 zł ) : Konsola MICROSOFT Xbox 360 4 GB Biały + FIFA 13 + dodatkowy kontroler, Konsole - sklep saturn.pl

I czarna od zwykłej białej się rózni tylko tym że daja tam fifke 12 co jest mało warta do tego jakieś dodatki na których się nie znam bo dopiero co zaczołem przygodę Xbox'em
    i pytanko brzmi czy ta czarna ma coś w sobie takiego że nw ma jakies inne opcje czy co bo nieogarniam.

8. DaJkamieniA

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Mi to się podaba ten zestaw za 800zł ale musiał byś doliczyć dysk i przeróbkę to ok 1000zł. Drugą opcją to biały bo i tak przerobisz to po co ci jakieś gry, a drożej zapłacisz dasz 550zł za konsole 150 za dysk i ok. 150zł za przeróbkę więc sobie policz.

9. mieciuk632

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli nieźle zdzierają z czarnego koloru na xbox'sie dzięki wytłumaczyłęś mi ********** co i jak DaJkamieniA i na to wygląda że lepiej sb kupić białego za 600 zł i te 300 zł zapłacić za przeróbkę RGH i dysk i mieć święty spokój z wydawaniem niewielkich fortun na gry bo za 2 orginalne dosyć fajne gry zabule gdzieś 300-400 zł a za to moge mieć dużo gier tylko że niestety piraty :x dzięki na to wychodzi że temat do zamknięcia ! :D

10. DaJkamieniA

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Oj tam piraty ale jest! :D
    Fajnie mieć pudełka z grami na półce ale fajnie też zaoszczędzić 200zł za gre :)

11. mieciuk632

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  12. mieciuk632

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jeszcze jedno pytanko Mogę mieć LT i RGH przerobione w jednej konsoli ?I na płyty i na pendrive żebym mógł sobie pykać czy nie idzie to w parze ?

13. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Możesz ale nie opłaca się.
    Zrobienie lt w tych konnsolach to koszt 250zł + Rgh to koło 150zł
    Jeśli nie interesuje Cie gra na livie zrób samo rgh

14. akir