1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka Xboxa przez USB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Borowski1997, Styczeń 12, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Borowski1997

Borowski1997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie!
    Mam xboxa 360 premium falcon wersje i chcialbym ją przerobić tylko niewiem jak. Mam nadzieje że da sie jakos przerobic przez np pendriva lub dysk przenośny bo ja się boje rozebrać konsoli a u mnie za taką operacje chcą ok. 100zł paranoja poprostu
    Słyszałem o jakims JTAGu bo podobno na nim można odpalać gry z dysku przenośnego a to dobra sprawa bo mam dysk przenośny 500gb i akurat by sie troche miejsca znalazło dla xboxa i jego gier. I mam pytanie: da sie tego JTAGa zainstalować przez USB?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Nie nie można przerobić przez USB, jtag trzeba lutować tak więc musisz wybulić albo olać :)

4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Człecze widzę , że nie masz zielonego pojęcia o X. Nie da się nic zrobić przez USB , ani flashować napędu , ani zrobić JTAG'a (to w szczególności!!!).

5. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
  6. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Nie można przerobić x'a przez usb. Żeby mieć jtag'a to trzeba mieć niskiego dasha.
    "Przerobić" przez usb to można ps3. Pozdrawiam.

7. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najlepiej by było jak być oddał konsole do serwisu i z głowy a jeżeli ci szkoda kasy to wszystko masz na forum poczytaj a się dowiesz.

8. Borowski1997

Borowski1997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok Dzięki wszystkim to najwyżej na allegro zobacze może jakaś tania przeróbka jest bo mam fundusze na ps3 to bym miał ps3 na online a xboxa na offline :D Dzięki jeszcze raz!!

9. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    Stać Cię na dwie konsole a sępisz 100zł na przeróbkę? A co do przeróbek polegających na wysyłaniu konsolo to lepiej 2 razy się zastanów. Pewniejszą opcją jest zawsze przerabianie na miejscu.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum