1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka Xboxa Slim.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dejv, Marzec 16, 2012.

1. Dejv

Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oborniki, k. Poznania
    Witam.
    Mam Xbox Slim + Kinect ( kinect kupiłem osobno)
    Mam kilka pytań: Chciałbym przerobić tak konsolę, żebym mógł grać w piraty. Czy jest to możliwe z moją konsolą? Czy idzie nagrać grę piracką, na zwykłej nagrywarce DVD? Czy płyta może być zwykła DVD-RW? Ile to wg. kosztuję? Czy dzięki tej przeróbce pogram w piraty? : PRZERÓBKA SLIM / FAT X360 LT+3,0 WIRY POZNAN 0225 (2208421706) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dlaczego akurat ta? Ponieważ mieszkam blisko Poznania, a boję się wysyłać sprzęt do kogoś... Jeżeli w/w przeróbce nie pogram sobie w pirackie wersje gier, to czy może być ktoś tak miły i polecić mi kogoś z okolic Poznania? A no i ostatnie pytanko ;) czy istnieją gry pirackie kompatybilne z kinectem? Dzięki za all odpowiedzi. Pozdrawiam Dawid.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Jaką masz date produkcji konsoli?

4. Dejv

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oborniki, k. Poznania
    Jeżeli chodzi o tą tylną białą naklejkę, to przy: "MFR Date: 2010 - 05 - 25". Wiec to jest chyba 25 maja 2010r. Pozostałe pytania nadal aktualne.

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Możesz przerobić na lt 3.0 nagrywasz na płycie dwuwarstwowej, najlepsze verbatimy koszt ok. 5 zł ale możesz nagrywać na tańszych. Gry XGD2 nagrasz i zainstalujesz po nagraniu na zwykłej nagrywarce, do zainstalowania gier XGD3 potrzebujesz nagrywarki ihas 124b

6. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Tak najprosciej : Wrzucic najnowszą przeróbkę , posiadac najlepiej pc-ta i wypalarkę DVD DL ! Doub layer bez tego ani rusz . Pat****esz gry odpowiednim programem [wszystko pisze na forum] i GRASZ z płyt bez problemów :) ! tak gry pirackie sa kompatybilne z kineectem ;) Czyli istnieją . Pomogłem ? KLIk przydatne YO :)

7. Dejv

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oborniki, k. Poznania
  8. Dejv

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oborniki, k. Poznania
    "posiadac najlepiej pc-ta i wypalarkę DVD DL" - PC mam ;) a nagrywarkę, to już sam nie wiem jaką kupić, żeby płytki ładnie się nagrywały i żeby gry XGD3 chodziły. Rafau666 mówi, żeby kupić ihas 124b a ty z typem Doub layer. Czy ta pierwsza nie nagrywa Doub layer?

9. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Oczywiście, że dobra
    2. Nie rozumiem pytania ? XGD2 jest to format gier więc...
    3. Najlepsze są takie nagrywarki, jeśli chcesz instalować XGD3 na dysku:
    NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-19 B iHAS 124 + NERO (2181078161) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Ważne jest to B na końcu bo tylko do nich wgrasz LT MAX.
    Dlaczego ta ? Bo jest do niej specjalne FW które pozwala na wypalanie XGD3 w 100%, jeśli nie masz kopii 1:1 tylko nagraną metodą TrunCate nie zainstalujesz jej na dysku. Kopia na tej nagrywarce jest także bezpieczniejsza na XBL, jeśli zamierzasz grać.

10. Dejv

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oborniki, k. Poznania
    Okej, to dzisiaj jadę do Poznania i przerabiam. A jeżeli chodzi o 2 pytanie, to gdzie się dowiem, czy np. gra GTA IV Jest na XGD2 czy XGD3 ? I czy nagrywarka, którą podałeś wyżej idzie nagrać także XGD2? To było by na tyle Koledzy. Dziękuję za all odpowiedzi. Oczywiście lajkuję ^^ all. Jeszcze jedno standardowe pytanko. Czy po przeróbce i po kupnie nagrywarki oraz płyt 2stronnych, po prostu ściągam grę (np. cRPG The Elder Scrolls V Skyrim Dubbing PL FINAL XBOX360-DOG29), wypalam ją na 2stronną płytę, wkładam do XBOX'a, instaluję i gram? Nic więcej nie trzeba? Dzięki jeszcze raz. Każdy dostaje like'a i Dzięki! :D

11. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Po rozmiarze i przeważnie w nazwie gry pisze [XGD3], wszystkie gry po wrześniu 2011 są XGD3, tylko chyba 3 wyjątki są: SSX, UFC 3, WWE 2012, są XGD2 po wrześniu. GTA IV jest XGD2.
    Tak, idzie nagrywać także XGD2, tyle że jest specjalne FW które pozwala nagrywać XGD3 w 100%.
    Dokładnie, ściągasz, wypalasz i grasz.

12. Dejv

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oborniki, k. Poznania
    Czyli z tego co rozumiem, dzięki temu specjalnemu FW, nagram grę XGD2 na format XGD3 ? Odnieś mnie do tutoriala wypalania płyt na tym forum. Dzięki jeszcze raz i nie zawracam wam już d***, to znaczy... głowy :D

13. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[t...szy-artykul-edycja-3-a-120365.html#post942283

XGD2 - nagrasz każdą nagrywarką w 100%, która obsługuje płyty DVD+R DL
    XGD3 - nagrasz tylko iHAS'em z LT MAX w 100%.

Wczytywanie...

Poleć forum