1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez NeoV44, Luty 1, 2013.

1. NeoV44

NeoV44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pomorskie
    Witam!
    Mam pytanie. Czy będę mógł sflashować napęd mojego Xboxa 360 Slim.
    Mam napęd Hitachi LG DLN10N.
    Mam Najnowszego Dashboard. Jeśli można by było przerobić to można podać jakiś poradnik. Próbowałem coś znaleźć ale wszystkie poradniki były z roku 2007-2010.

;) Z góry Dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Przeróbka Xboxa

Ltu -wymiana pcb-klucz z nandu
    Poszukaj sobie jest temat na forum dotyczący 16d5s ,zasada ta sama.

Wysłane z mojego GT-S6500D

4. NeoV44

NeoV44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pomorskie
    A przerobię na LT+ 3.0 ?
    Praktycznie jestem zielony na forum i trochę go nie ogarniam. Nie wiem gdzie szukać poradnika :(

5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Przeróbka Xboxa

Nie na Lt3.o tylko na Ltu.
    Zobacz na c4eva

Nie zrobisz tego sam zapewne.

Wysłane z mojego GT-S6500D

6. NeoV44

NeoV44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pomorskie
    Znalazłem takie coś. Zadziała to @!KaBooM ?
    How to flash LiteON iHAS to C4EVA XGD3 BurnerMAX Firmware [HD] [DE] [EN] - YouTube

Wrzuciłem ze strony c4eva Detale do flasha do Mojego napędu:

Ta wersja jest do użytku z Zespołu Xecuter Unlocked Replacement PCB DVD uniwersalne dla wszystkich Xbox 360 Slim dysków DVD (Lite-On DG-16D4S 9504/0272/0225/0401/1071, Lite-On DG-16D5S 1175/1532, Hitachi DL10N 0500/0502).
    LT Ostateczny nie potrzebuje cały zrzut FW, wymaga on tylko przycisk DVD. To jest jeden plik firmware, zawierający wszystkie niezbędne do funkcjonowania kod z każdym z dysków DVD Slim.Aplikacja JungleFlasher jest używany do obsługi wyboru i programowania LT Ostatecznego dla odpowiedniego modelu napędu i wersji firmware.

LT Ultimate jest oparta na LT + v3.0, więc wszystko pozostaje takie samo z zgrywania, strukturę ISO i AP2.5 topologii danych wymagań. LT Ostateczny zachowuje wsparcie dla skróconych kopii XGD3, ale ich stosowanie jest zalecane przeciwko. Zamiast tego zaleca się, aby nagrać XGD3 kopii zapasowych z iHAS B lub kompatybilnym cross-metody ładowania dysku.

LT Ostateczny wymaga obecności AP2.5 topologii danych w miejsce starszej AP2.5 Sektora Replay, więc kopie wykonane dla starszych iXtreme LT / LT + v2.0 nie będzie działać na LT Ultimate. Korzystanie z kopii zapasowych starszych bez danych topologii spowoduje 360 jest oznaczone jako AP2.5 prowokacji awarii.

Jest może jakiś Polski Poradnik jak to zrobić. Prosiłbym bardzo o to :)

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

7. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Co za ludzie... 2 dni temu wyszło LTU, wiara jeszcze pcb nie ma, a ten chce już poradnik.

8. NeoV44

NeoV44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pomorskie
    Ziom Jestem Zielony. Nie wiedziałem ;D

Wczytywanie...

Poleć forum