1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobka xboxa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez intelek, Listopad 27, 2012.

1. intelek

intelek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lyon (FR)
    Witam wszystkich tutaj zgromadzonych, mam parę pytań na temat przeróbki xboxa, kupiłem go w maju tego roku i od tej pory grałem na live oryginalnymi grami, ale teraz w tym czasie dużo nowy gier powychodziło, a ja nie mam tyle pieniędzy, żeby je wszystkie kupić i pograć, więc zdecydowałem, że chciałbym go przerobić. Konsola ma z tyłu datę produkcji (21.09.2011) i mam parę pytań:
    - Czy jest w ogóle możliwe przerobienie jej?
    - Jeżeli tak, to czy dam radę zrobić to sam bez cięcia chipu?
    - Czy będę mógł grać na XBOX LIVE?
    To chyba wszystkie pytania, jeżeli mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to zapytam, a tymczasem proszę o odpowiedź na te podane wyżej.
    Pozdrówka ;-)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    99% że nie ( napęd odpada data za "wysoka" ) a skoro grałeś online to masz pewnie dash 15xxx/16xxx.

Jaki dash w tej chwili w konsoli posiadasz ??

Niestety masz za wysoki dash no i napęd nieprzerabialny ( ale czasem cuda się zdarzają )
    Niebawem będzie możliwość zrobienia napędu.........

@
    W tym roku może na święta a może w pierwszym kwartale 2013 nie ma informacji precyzyjnej.

4. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Po dacie produkcji masz marną szansę na wgranie LT.

Na LT mógłbyś grać LIVE:
    Trzeba by było rozebrać konsolkę i zobaczyć czy napęd to 16d4s czy 16d5s/hitachi.
    Jak cudem 16d4s to przerobisz LT u jakiegoś speca z forum :) Przy tym nie obejdzie się bez wiercenia :p

Przeróbka typu RGH też raczej odpada :(
    Jak miałeś podpiętą konsolkę cały czas do neta to masz najnowszy dashboard i nici z RGH.
    A jak masz starszy dash to przy RGH granie LIVE odpada całkowicie

Pozdro !

5. intelek

intelek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lyon (FR)
    Dzięki panowie, za tak szybką odpowiedź mój dash to jest: 2.0.16202.0
    A niestety mieszkam we Francji, i jedyną osobę którą znam tutaj co zajmuje sie takimi rzeczami jest koleś z Lyonu który mi powiedział: "mogę spróbować ale to będzie mój pierwszy raz" Więc nie, dziękuję. Dlatego pytam tutaj na forum. ;)

# EDIT:
    @2xUP
    Jak myślisz, w tym roku to będzie jeszcze możliwe? Serce się kraja jak widzę na liście znajomych jak niektórzy grają w BO II albo w nowego Hitmana :( Ewentualnie sprzedam tę konsolę i kupię od razu przerobioną albo taką którą można przerobić i zrobię to sam, mimo to dzięki wielkie za odpowiedź! ;)

Wczytywanie...

Poleć forum