1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobka z grudnia lt 3.0 a xbox live + xbox live 48h

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez paul777, Listopad 20, 2012.

1. paul777

paul777 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Niestety szukałem odpowiedzi i jej nie znalazłem ponieważ ludzie wciąż nie potrafią zakładać tematu z sensowną nazwą.
    Więc. Czy z przeróbka z tamtego roku iExtreme tj. lt 3.0 mogę grać przez internet? Kusi mnie bardzo Black Ops 2 :D xbox live oczywiście zakupie. Czytałem coś po prostu że wyszedł update chyba do 3.0.4 przez rok i nie wiem czy jest to konieczność do grania "bez bana".

Mam jeszcze pytanie dotyczące xbox live 48h trial. Czy mogę zakupywać go wielokrotnie czy jest to jednorazowy trial (pracuje/studiuje więc zagrać mogę okazjonalnie weekend tj. taniej wyjdzie wykupywac 48h co weekend niż miesiąc i grać tylko w weekend po 2-4h/tyg).

Gdzie wpisać kod otrzymany z allegro z automatu , ponieważ widziałem aukcje i pytam na zapas.

Dziękuję bardzo

2. Lotnik421 Xbox One

3. paul777

paul777 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Odp: Przerobka z grudnia lt 3.0 a xbox live + xbox live 48h

Lt+3.0 jest obecnie najnowsza przeróbką,chodzą jakieś plotki o Lt ultimate ale to do slimow. Co do live,możesz grać spokojnie,ją też mam 3.0 i gram przez sieć,najważniejsze to mię grać przed premiera na live oraz grać przez sieć w gry nagrane iHas-em(tak jest bezpieczniej po ihas nagrywa grę w kopi 1:1 i nie wywala autoryzacji podczas gry). Co do kodów z automatu możesz je wbić na www.xbox.com w zakladce moje konto/coś tam rozbuduj zarządzaj albo z poziomu konsoli w "konto". Aby je wbić musisz zarejestrować swoje konto. Polecam również sposób na golda na 30 dni za 1 zł. Pierwsze trzy konta mają taka możliwość,niezbędna jedynie w tym przypadku jest karta kredytowa bądź paypal ale dokladniejszego opisu poszukaj na forum w działa xbox live

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum