1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka z LT 2.0 na 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Skipper17, Grudzień 14, 2014.

1. Skipper17

Skipper17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jeżewo
    Witam :)
    Mam LT 2.0 i dash 2.0.16537 i chciałbym przerobić na LT 3.0 głównie z myślą o grze przez internet. Moje pytanie brzmi :
    -Czy gry nagrane pod LT 3.0 zwykłą nagrywarką z lapotpa będą tak samo działać ''bezpiecznie'' przez internet tak jak gry nagrane IHASEM?
    -Słyszałem, że aby grać przez internet trzeba mieć GOLDA, ale czy istnieje jakaś możliwość kupowania dostępu do internetu na np. kilka dni, tydzień?
    -Jeśli istnieje taka możliwość, to we wszystkie gry mogę tak grać przez internet, czy niektóre gry wymagają tego GOLDA?
    -Są jakieś gry darmowe przez internet? Jakieś mmo, albo coś.
    -Na mojej aktualnej przeróbce mogę grać przez internet, czy dostanę cichą aktualizację?
    -Ostatnie pytanie :p Jakbym grał na tej mojej aktualnej i dostał bana, to po przerobieniu na LT 3.0 mógłbym grać znów przez internet, czy jak dostanę bana to już na zawsze?
    Proszę o jak najlepsze rozjaśnienie mi sytuacji, bo siedzę na tym forum od godziny i już wszystko mi się pomieszało :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Było było setki razy...
    Granie po sieci tylko IHAS i na LT 3.0
    Gold jest wymagany do grania we wszystkie gry... ewentualnie triale, które kupisz na allegro.
    Ban jest na zawsze!

1 osoba to lubi.
  4. Skipper17

Skipper17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jeżewo
  5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    mam trochę inne zdanie... ludzie normalnie grają na kopiach turncate bez ihas, wg mnie ms odpuścił sobie bany za LT, ludzie nie modują online, siano leci za dlc i xbla i wszyscy są happy ^^
    http://xboxforum.pl/lt-205/ixtreme-...la-swiezaka-2014-pytania-i-odpowiedzi-202658/
    często też grałem na dużo starszych CFW niż aktualne co były i nic się nie stało... ale robiłem to na własne ryzyko ;)
    EDIT: z tym że właśnie na LT 2.0 nie pogra się w gry xgd3 i xgd2 z AP (czyli nie opłaca sie siedzieć na 2.0)

na trialach można grać w większość gier, pamiętam że golda wymagała jakaś darmowa strzelanka multiplayerowa ale teraz nie pamiętam jej nazwy
    ja jadę cały czas na trialach

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum