1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dragooo, Czerwiec 14, 2013.

1. dragooo

dragooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.Mam kilka pytań na które mam nadzieję ktoś mi odpowie...Otóż kupiłem 3 tygodnie konsole xbox360 i chciałbym ją przerobić pochodzę z Radomia i u mnie nie ma punktu przerabiania (Tak myślę bo nie mogę nigdzie znaleźć).Chciałbym po prostu żeby mi chodziły gry ściągnięte z internetu... Data na mojej konsoli to 24.10.2011.Mam takie oto pytania:
    1.Czy na tym forum jest jakiś poradnik z tym związany.Chodzi mi żeby to było wszystko od podstaw bo jestem całkiem zielony.(Jak są jakieś to proszę o linki)
    2.Słyszałem że po przerobieniu mogą zbanować konsolę ale to tylko gdy się ją podłączy do internetu czy tak?:smile:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Dział na temat przeróbki LT --> LT
    Mogą zbanować po podłączeniu do neta, ale ryzyko jest małe.

4. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    wychodzi że masz d5s więc i tak sam tego pewnie nie zrobisz, w grę wchodz ltu,rgh albo jakis emulator .
    na forum są tutki jak to ugryźć ,szukac za ciebie nie będę :d

5. Bogusz

Bogusz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubartów
    Sprzedaj tą i kup nową od razu z przeróbką bo wątpię że sam to zrobisz jak jesteś zielony lub wyślij gdzieś w pobliżu twojego miejsca zamieszkana. Jest przeróbka RGH i LT 3.0. Na RGH grasz w gry z dysku dlatego musisz mieć dużej pamięci dysk, a lt 3.0 to masz to że poobierasz i wypalasz płytke z grą wkładasz do napędu i grasz. Tylko do LT 3.0 musisz mieć specjalną nagrywarkę LITEON iHAS124-19 B iHAS124B + Ixtreme Burner Max (3314492035) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zbanowąć to cię mogą jak masz RGH i podłączysz do neta. na LT 30 moszesz sobie korzystać z neta i nie powinni cię zbanować.

6. kobek66

kobek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Oddaj lepiej konsole komuś kto się zna, samemu raczej zepsujesz niż coś zdziałasz albo tak jak kolega pisał sprzedaj i kup już przerobioną

7. kruchmer

kruchmer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Własnie zależy czy chcesz grac online czy nie. Samemu przeróbki nie zrobisz, oddaj ją jakiejś firmie która specjalizuje się w przeróbkach, kupiłem przeróbke RGH od MSformat i jestem zadowolony.Poradniki tez są jak konwertować gry, zrzucać itp. wszystko od A do Z.

Wczytywanie...

Poleć forum