1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Net5kY, Październik 7, 2013.

1. Net5kY

Net5kY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witajcie, mam takie pytanie, aktualnie posiadam dash'a 2.0.9199, a do tego prawdopodobnie konsola miała (lub ma) LT czy można wgrywać spokojnie najnowszego dasha, a potem flashować (http://xboxforum.pl/artykuly-206/flash-samsung-benq-jungleflasher-8932/) tak aby chodziły "kopie"?
    Mam głównie takie wątpliwości;
    1. Stacja jest Samsunga, czy da radę z niej wyciągnąć klucz (zakładając że ma teraz jakieś LT)
    2. Wersji LT z tego co wyczytałem sprawdzić się nie da, więc wolę zrobić je na nowo w 3.0, nie będzie z tym problemów (biorąc pod uwagę pkt 1.)
    3. Czy ten link który podałem wyżej pozwoli mi wczytywać "kopie"?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Smiało wgrywaj najnowszy dash a potem samsung na lt 2.01 bo lt3.0 nie ma dla szajsunga. Klucz bez problemu do odczytu w programie do modyfikacji Fw

Wyćiapane z GT-I9001

4. Net5kY

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  5. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Możesz wgrywać najnowszy dash a potem flash napędu! Z najnowszym dashem nie mam problemów wszystkie gry mi czyta i jest ok.

6. Net5kY

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  7. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To co z tego, że masz zmodyfikowany. Tutaj chodzi o klucz.

8. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Majac klucz mozesz wgrywac dowolny fw pod dany model. Pobierz paczke firmwarów i wrzuc je w katalog firmware do jungle flashera, będą takze "Stock"i. Tylko ze z lt na stock i zaś z stocka na wyższy lt robi sie tylko w Hitachi. Wszystkie innerobisz odczyt fw nie wazne czy stock, ixtreme, czy lt i od razu na wyzsza wersje jedziesz
    A tak wogle w katalogu jungle flashera w dokuments masz instrukcje obslugi
    Wyćiapane z GT-I9001

Wczytywanie...

Poleć forum