1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chmielek, Listopad 8, 2009.

1. chmielek

chmielek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam z ostatnio wynikających informacji o fali banów postanowiłem zapytać się was o radę. Czy cierpliwie czekać na ixtreme 1.61 czy przerobić na 1.6, cena nie gra roli. I jeszcze gdybym np przerobił na 1.6 i odłączył kabel od neta to nie grozi mi żaden ban? I ostatnie pytanie czy np 2 miesiące nie miałem podpiętego neta i po upływie tego czasu zakupiłem sobie zdrapkę i chciałbym sobie pograć w fifę 10(orginalną) to nie grozi mi ban?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Suteq

Suteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Lepiej poczekać na 1.61 chociaż nie wiem czy to coś da. Jak nie podłączałeś nigdy konsoli do neta to nie grozi Ci ban, przynajmniej na razie. A jak będzie grał w oryginałkę na przerobionej konsoli to możesz dostać bana, bo ban idzie za przeróbkę.

4. chmielek

chmielek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    No konsolę mam podłączoną do neta ale narazie mam 5 gier i wszystkie oryginały.

Wczytywanie...

Poleć forum