1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez DevNull90, Lipiec 16, 2010.

1. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Witam.
    Kupiłem konsolę i myślę, którą przeróbkę wybrać.
    Na pewno nie będę grał przez neta - tylko offline.

Warto kupować droższą LT 1.1 czy lepiej np. 1.61 non stealth.

Poradźcie.

PS. Dla ludzi z Wrocławia pytanie - gdzie najszybciej (jutro) mi ją przerobią - w jakich cenach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jarro

Jarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
    Ja bym na twoim miejscu zastanowił się nad jeszcze inną opcję. Kupujesz drugi napęd i go przerabiasz dowolną metodą. Teraz jakbyś chciał xboxa sprzedać, możesz zyskać potencjalnych nabywców wśród piratów i zwolenników oryginałów.

Jeżeli nie będziesz grał przez neta , możesz wybrać 1.61 NS.

Nie kojarzę , gdzie ci przerobią konsolę we Wrocku. Musisz szukać jakiś serwisów z konsolami, które działają w soboty. Zajrzyj też na allegro.

4. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Wybierz 1.61 NS.

@up Mozna przywrocic firmware napedu do stanu pierwotnego.

Wczytywanie...

Poleć forum