1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez scroopy, Wrzesień 16, 2010.

1. scroopy

scroopy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Zaczne moze tak ze niestety nie mam zbyt duzo czasu zeby przeszukiwac cale forum czy taki temat juz byl czy nie wiec z gory przepraszam jezeli sie powtarzam.

Wiec, od tygodnia jestem posiadaczem X'a, niestety konsola jest przerobiona(z tego co mi wiadomo nie jest zbanowana) bo zostala odkupiona od kumpla i z tym wiaze sie moje pytanie. Czy istnieje jakas mozliwosc zeby wgrac do konsoli nowego softa or whatever(nie znam sie niestety:p) zeby konsola chodzila tylko i wylacznie pod gry orginalne, pare osob mi o czyms takim mowilo ale wole sie spytac 'ekspertow' :p.

2. Lotnik421 Xbox One

3. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    musisz wgrać do napędu oryginalny firmware,
    wiąże się to z rozkręceniem konsoli, odczytaniem klucza napędu i wgraniem odopowiedniego oryginalnego softa, po taki zabiegu działać będą tylko oryginalne gry

w kwestii wgrywania firmware - poszukaj na forum w dziale "Artykuły -> Firmware napędów"

4. scroopy

scroopy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzieki za szybka odpowiedz.

Wczytywanie...

Poleć forum