1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez donaar, Listopad 22, 2010.

1. donaar

donaar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suchedniów (Kielce)
    Siema
    Jak rozpoznać czy konsola jest przerobiona, 3 lata temu kupiłem x360 i nie przypominam sobie żeby coś pisało że jest przerobiony.
    A jak zauważyłem poprzedni właściciel otwierał konsolę i zauważyłem obok napędu taką pogiętą płytkę aluminiową (nie wiem co to jest)
    Z góry Dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    spróbuj wsadzić do konsoli kopie jakiejś gry jesli odpali to konsola przerobiona jesli nie to znaczy czy ze nie była przerabiana lecz może poprzedni właściciel miał awarie konsoli i była ona naprawiana i z stąd ta pogięta płytka

4. donaar

donaar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suchedniów (Kielce)
  5. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    ja nie widzę w tych zdjęciach niczego dziwnego aż sam ciekawości zdjąłem panel przedni u mnie w konsoli i porównałem i to samo tylko u ciebie miedzy wejściem na przenośna pamięć jest chyba dana plomba gwarancyjna u mnie czegoś takiego nie ma to może świadczyć o tym ze konsola była kiedyś naprawiana

ps. to napawano jest plomba gwarancyjna

6. Numizmatyk

Numizmatyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Albo ktoś w niej grzebał albo była przerabiana nagraj jedną płytkę wrzuć i sprawdz czy działa

Wczytywanie...

Poleć forum