1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adam DL, Listopad 27, 2010.

1. adam DL

adam DL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam mam problem z wgraniem lt+, wgrywam go przez JF wszystko ładnie ale nie mam LT, nie wiem czemu. A jak chce przez Dosflash(pen jest przerobiony do boota, w biosie tez ustawione jest) to nie bootuje sie. prosze od pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. djmancio

djmancio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zrób dyskietkę startową do windowsa i odpal kompa na tej dyskietce, uruchomi się wtedy pod dosem i spokojnie odpalisz wtedy pena. Oczywiście o ile masz w kompie stację dyskietek.

4. adam DL

adam DL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    nagraj dosflasha na dyskietke i uruchom z dyskietki i gotowe

6. djmancio

djmancio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie, nagraj dosflash i potem CFW na dyskietkę. Albo, po odpaleniu dyskietki, żeby wejść na pena, musisz zmienić literę dysku, u mnie dos widzi pena pod literą B, więc jak zobaczysz A:, to piszesz B: być może u Ciebie będzie to C: - zależy ile masz podpiętych dysków, a najlepiej je odłączyć przed uruchomieniem kompa z dyskietki.

Wczytywanie...

Poleć forum