Przerobka

anchol

Użytkownik
Użytkownik
Siema ponownie !
Sory za juz 2-gi temat z braku ogaru, ale może chociaż zaglądniecie i ktoś wspomoże.
Dobra przechodze do sedna...

z 2 Dni temu rozkręciłem całego xboxa no i chcialem wgrać tego najnowszego fw LT+, ale jest jeden problem, ponieważ nie wiem do końca jak za to się zabrać. Konsola została już cała rozebrana, napęd wyjety... nieco czytałem juz i zrobiłem co należy czyli ; podpiąłem zasilacz z xboxa do napędu i kabel sata PC=XBOX. i tutaj kłania sie moje pytanie jak dalej się za to zabrać nie wiem zbytnio co mam dalej robić niby pliki i wszystko mam ale co oglądam na filmikach to niektórzy używają jeszcze złaczki MOLEX.

Jakby ktoś chociaż podpowiedział nieco co dalej mam robic to dzieki wielkie ; )
pozdrawiam
 

Gumis1985

Banned
Jaki napęd warto podać info... pozatym jest dział z tutorialami odnośnie flashowania.
 

anchol

Użytkownik
Użytkownik
no tak jest tylko tutaj jest maly problem z tym napędem, bo pisze po zprawdzeniu kabelków są "2 białe" a ostatnio otwieram konsole sprawdzam napęd i pisze na nim Philips & Lite-On
(Model DG16D2S)
 

Gumis1985

Banned
podłącz pod kompa do JF'a i będziesz wiedział co to za napęd. bo coś kombinowany jakiś jak inne kable i inna nalepka.. nie wiadomo czy ktoś obudowę podmieniał z jakiegoś powodu czy akurat kabelki sobie przeulutował.. :D bo takich speców też znam.. ;)
 

anchol

Użytkownik
Użytkownik
aa no to chyba, że tak ;DD a mam jeszcze pytanie jak podłącze ten napęd do kompa i bd miał włączonego xbox'a to dostane bana ? bo xbox przerabiany juz byl w serwisie tylko starego ixtreme'a ma ; )?
 

anchol

Użytkownik
Użytkownik
tia.. moj sprzet to Lite-On nawet w name podalo identyczny numer jak na nalepce
 

Do góry Bottom