1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gladi, Grudzień 21, 2010.

1. Gladi

Gladi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Witam,

Ostatnio byłem oddać konsolę do przerobienia. Pan wgrał mi Ixteme LT+ i powiedział , że będę musiał wgrać sobie nowego dashboarda, po czym urochomił konsolę(by sprawdzić czy działa). Wcześniej miałem IXteme 1,61 i uruchomiłem ass: brotherhood(by sprawdzić czy będzie działał :p) i automatycznie aktualizował mi się dashboard. Mężczyzna, który przerobił mi konsolę powiedział do mnie: "dzięki temu, że uruchomiłeś assassina przed moją przeróbką to zoflagowałeś sobię konsolę". Czy może ktoś mi wyjaśnić co to znaczy "OFFLAGOWANIE" oraz czy gierki z ap25, po przerobieniu będą mi chodziły normalnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Oflagowanie? jesteś gotowy do bana i przy fali na pewno go dostaniesz jak podłączysz się do live. Gierki ap 2.5 będą działać na LT+.

// btw czy tak trudno było użyć wyszukiwarki? wystarczy wpisać " oflagowanie " -,-
    http://xboxforum.pl/konsoli-f23/oflagowanie-77036.html pierwsza odpowiedź to odpowiedź na Twoje pytanie.

Wczytywanie...

Poleć forum