1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djdynia, Styczeń 11, 2011.

1. djdynia

djdynia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam Xboxa 360 elite i mam pytanie czy aby móć grać w najnowsze pirackie gry i w gry od kinecta muszę przerabiać xboxa, bo mam już przerobiony laser, ale teraz w grudniu wyszedł nowy laser i nowe oprogramowanie do inerfejsu konsoli więc nie wiem czy jest potrzeba aby przerabiać i tracić pieniądze.
    Proszę o szybką odpowiedź.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Gry na kinecta dzialaja jak kazda inna gra, nie maja AP 2.5

Poza tym faktycznie wielka strata. Ok. 35,- zl za reflash napedu przy cenie oryginala. Jak bys nie wiedzial ok. 200,-

4. michlax

michlax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moim zdaniem to się mija z celem, po co przerabiać konsolę wiedząc że prędzej czy później dostanie się bana, tracąc pieniądze na przeróbkę i tak nie stracisz ich więcej niż kupując gry więc leć przerobić i nie narzekaj ;]

5. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    przerobka jest tania
    pozatym prosze cie nie nowy laser tylko firmware

Wczytywanie...

Poleć forum