1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pulpido, Styczeń 14, 2011.

1. pulpido

pulpido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Jak widzę aukcje na allegro, gdzie ogłaszają się, że przerabiają xboxy, to często z nazwie jest "LT+". Co to oznacza? Widziałem też kilka tematów na forum, o AC 3, Fable 3 itp. i użytkownicy mieli z tym problem. O co chodzi? Planuję niedługo zaopatrzyć się w AC brotherhood'a i nie chce skopać płyty. Z tego co się orientuje, to jak pobiorę sobie obraz ISO jakiejś nowszej gierki, to ma on jakieś zabezpieczenia 'AP 2(?)', tak? I jak nagram ten obraz gry na płytę to xbox mi jej nie odczyta? Co oznacza to LT+, co to daje i jak sprawdzić czy przeróbka jest LT+? Do tej pory jedyny co mnie interesowało związanego z x'em to kiedy wychodzi dana gra :D Od kilku dni zacząłem się bardziej tym interesować i chciałbym się dowiedzieć o co z tym chodzi. Do tego jutro jade z xboxem kuzyna do przeróbki. (Link do aukcji, KLIK) To jest ta "przeróbka LT+"?

2. Lotnik421 Xbox One

3. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
  4. pietrus009

pietrus009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
    lt+ 1.1 to po prostu najnowsza przeróbka dla większości napędów (np. Lite On). Umożliwia ona odpalanie wszystkich pirackich gier na xboxa, również tych z najnowszym zabezpieczeniem ap2.5 (gry typu fable 3, ac:b i nfs hot pursuit). Jest też (przynajmniej na razie) "bezpieczna" do gry przez live'a. (ja nic nie gwarantuje, prędzej czy później przerobiona konsola dostanie bana na live'a).

5. pulpido

pulpido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Czyli jak przerabiałem swoją konsole ponad rok temu, to teraz musze znowu przerobiać na LT+ żebym mógł grać w nowsze gry?

6. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Tak

Wczytywanie...

Poleć forum