1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hubixmaster2, Czerwiec 1, 2011.

1. hubixmaster2

hubixmaster2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam przerobioną konsole która przerabiałem w połowie grudnia 2010... osoba która mi przerabiała nakleiła kartkę pod konsolą o treści SW1 "P"LT+ ....LT+ rozumiem ale nie rozumiem tego przed LT+....może ktos powiedzieć co to znaczy???
    drugie pytanie mam takie: jaka szanse mam że mnie nie zbanują na tej przeróbce???
    trzecie pytanie : gdzie mogę się dowiedzieć o fali banów ????

2. Lotnik421 Xbox One

3. michaf95

michaf95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Kisielin
    moge ci odpowiedziec na drugie pytanie jezeli nie podlaczyles xboxa do internetu to cie nikt nie zbanuje ale jezeli go podlonczyles to predzej czy puzniej zostaniesz zbanowany na 100%

4. hubixmaster2

hubixmaster2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale mnie obchodzi aktualnie jaką mam szanse na to że nie dostane bana.....i wcale nie jest 100% szans że mnie zbanują :)

5. Despayre

Despayre Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Masz 100% szansę na bana i nikt nie zapewni Ci tego że jest inaczej.
    Prędzej czy później ale bana dostaniesz.
    Skąd możesz się dowiedzieć o fali banów?