1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobka

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Ceronn113, Czerwiec 15, 2011.

1. Ceronn113

Ceronn113 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowogard
    Witam.

Zauwazylem ze wprwadzono juz Nowa przerobke.
    Postanowilem sobie przerobic konsole, ale mam kilka pytan.

1. Posiadam Konsole z 2006 r. Jest to konsola Premium.
    jest przerobiona ixtreme 1.6 lub 1.61. Najnowszego dasha nie moglem wgrac poniewaz wyskakiwal blad E66. Wiec postanowilem nie aktualizowac konsoli.
    I w ten spsoob nie moge grac Online. Po przerobieniu konsoli na LT 1.9 bede mogl normalnie juz grac w gry przez internet? i konsola nie ebdzie wołała o aktualizacje przy logowaniu sie do xbox live?

2. Wiekszosc gier odpalam przez Activate.iso ( gry nagrywalem na plytke odrazu po sciagnieciu, nie bawilem sie w zadne abgx czy tez patche ) i normalnie wchodzily. Po przerobieniu te gry bede takze wchodzily?

2. Lotnik421 Xbox One

3. enigmatyczny

enigmatyczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. wgranie 1.9 nie uchroni Cię przed aktualizacją dasha. wciąż będzie ona potrzebna, aby połączyć się z Xbox Live.
    2. Będą wchodziły już bez płytki activate.iso.

4. Ceronn113

Ceronn113 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowogard
    Rozumiem. Ja chce przerobic konsole w serwisie, wiec tam napewno tez aktualizuja konsole dodatkowo z przerobka?

5. Ibra

Ibra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak powiesz że chcesz nowego dasha to ci pewnie wgrają bez problemu, jak ja byłem ostatnio przerabiać to się zapytali i wgrali mi najnowszego dasha. A ja mam też pytanie odnośnie Lt 1,9, bo włąsnie ja miałem lt+ ale się usunęło po aktulce i czy te 1,9 odczytuje gry z ap (np modern warfare 2, Fable3)? Czy trzeba jeszcze poczekać na nowszą ?? I od razu dodam że jeśli dziłają te gry z ap to trzeba je jeszcze raz nagrywać ? Czy wystarczą te patche które działały na lt+ ?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Działają nagrać raz jeszcze

7. Ibra

Ibra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobra to już ostatnie 3 pytania
    1. Te gry z ap muszę jeszcze raz nagrać żebym mógł grac online czy po to żeby w ogóle dziłały ??
    2.Stare gry bez ap działają normalnie czy też trzeba jakoś przerabiać (bo ok 20 gier nie chce mi się nagrywać jeszcze raz ;/)
    3. Czy abgx sam wszystko mi dogra czy muszę coś wgrywać ręcznie ??
    Dzięki !

8. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    1 tak
    2 normalnie działaja
    3 tak zależy czy gra jest "verify"