1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamyk60, Listopad 15, 2011.

1. kamyk60

kamyk60 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Wgrałem tego najnowszego dashboarda(13604) i usuneło mi przeróbkę.
    1 proste, ale złożone^^ pytanie jako, że w temacie konsol jestem laikiem i w ogóle gram raz na pół roku.
    Mam naped Liteona i tego dasha co napisałem? - czy jedynym sposobem na przeróbkę jest zflashowanie firmware na napędzie i czy wg. tego tutka zagram sobie w Skyrim :) http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/%5Btutorial%5D-flash-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aron19pl

Aron19pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przed przystąpieniem do flashowania musisz mieć poprawny klucz napędu, zapytaj osoby która ci wczesniej robiła moze jeszcze ma i ci podeśle. Jeżeli nie ma to potrzebujesz usb probe i korzystasz z poradnika PMT HACK z forum.

4. RaditZ

RaditZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Najpierw musisz mieć klucz napedu i wgrywasz LT+ 2.0
    Daj to lepiej fachowcowi bo nic nie wierz a jak źle zrobisz to tylko sprawe pogorszysz, a jak chcesz spróbować to najlepiej przez Dos Flash a dalej wujek Google ci pomorze

pomoże.

Wczytywanie...

Poleć forum