1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kratos48, Maj 25, 2012.

1. Kratos48

Kratos48 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema
    mam X juz troche i teraz zdecydowalem sie na przerobke ale mam problem bo jestem ciemny w te sprawy czy mogl by mnie ktos przyblizyc z ta sytuacja co mam powiedziec jak juz bede u typa ktory ma mi to przerobic ? Bo czytalem troche o tym ale nic nie kapuje sa jakies Lt i rgh czy cos takiego czym to sie rozni i co wybrac aby móc grac w stare jak i nowe gry bez żadnych aktywacji ? i powiedzmy ze przerobil bym na te Lt 3,0 to gry tez musze jakos specjalnie przerabiac czy poprostu sciagne z torrentow nagram i gram ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Lt+ 3.0 Sprawdza się programem abgx na level 3, dopiero nagrywa na nagrywarce liteon ihas. Uprzedzajac pytanie tak jest ona potrzebna. Wypadku rgh wypakowyje sie gre i kopiuje na hdd lub usb i wlacza

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nagrywasz zgodnie z poradnikiem z sygnatury.

Jeśli nie zamierzasz grać w sieci, to szczerze polecam RGH (żadnych kłopotów z nagrywaniem, darmowe dodatki, gry uruchamiasz z dysku itd.).

Chcesz grać w sieci - LT 3.0 (najnowsza przeróbka).

Wczytywanie...

Poleć forum