Przerzucanie gier na dysk twardy Xboxa z RGH z dysku zewnętrznego

minio4000

Świeżak
Świeżak
Witam
Chciałbym sie spytać czy jest możliwe zgranie na dysk twardy xboxa 250 gb (oryginalny) plików podłączając do xboxa z RGH niesformatowany dysk zewnętrzny? Chciałem zgrać na dysk twardy kilka gier niestety nie wiem co zrobić żeby konsola odczytała dysk. Konsole mam od 2 dni więc jestem jeszcze mało ogarnięty w temacie. Prosze o w miarę szybką odpowiedź :)
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dysk zewnętrzny musi być sformatowany pod fat32, wtedy możesz zgrać gry i podłączyć do xboxa. Możesz przerzucić je na dysk wew albo grać z dysku zew.
 

minio4000

Świeżak
Świeżak
Więc bez sformatowanego dysku xbox nie odczyta go w ogule? A jest możliwe sformatowanie tylko częsciowo dysku (posiadam też inne dane na nim)?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
dysk ma byc w systemie plikow fat32. najpierw trzeba to sprawdzic. do tego formatowanie nie jest potrzebne.
 

minio4000

Świeżak
Świeżak
Jak teraz sprawdziłem to ten dysk ma format plików NTFS. A czy jest możliwe zrobić oddzielną partycje i sformatować pod fat32 nie tracąc przy tym plików z dysku?
 

Kamilmix

Użytkownik
Użytkownik
Podłącz dysk do komputera, kliknij PPM na Mój Komputer i wybierz Zarządzaj. Znajdź swój dysk. Kliknij PPM na swoim dysku i wybierz zmniejsz woluminum. Po zmniejszeniu zakładasz nowe woluminum i formatujesz w FAT32. Tym sposobem zachowasz swoje pliki.

Tapnięte z Galaxy Ace
 

minio4000

Świeżak
Świeżak
Przy formatowaniu moge wybrać tylko opcje NTFS i exFAT. Czy mam sformatować tą partycje pod exFAT? Bo innych opcji nie mam.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Programem Fat32formatter to zrób.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
Jak teraz sprawdziłem to ten dysk ma format plików NTFS. A czy jest możliwe zrobić oddzielną partycje i sformatować pod fat32 nie tracąc przy tym plików z dysku?
mozna to zrobic.
 

Do góry Bottom