1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerzucanie gier na dysk X360-rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szakal555, Maj 11, 2013.

1. szakal555

szakal555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam .Jak dotąd odpalam gry wchodząc w ten menadżer plików.Posiadam też opcje przerzucania gier na dysk : P Podpiąłem usb z grą i wziąłem zaznaczyłem żeby skopiowało na dysk.Po wszystkim szukałem gry i nie mogłem jej znaleźć.W bibliotece z grami nic nadal nie ma.Gdzie to się pojawia ? Jak prawidllowo skopiować gry ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    1 osoba to lubi.
  4. szakal555

szakal555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zrobiłem tak jak wszystko podałeś , ale nadal nie wiem jak je przerzucić do tego powstalego folderu.Powiedzmy , że mam gre na pendrive , i biore w menadżerze przenies lub kopiuj , wchodze do foldery z grami i jak naciskam przenies to zaznacza sie drugi folder ( pusty) Jak to zrobic ? Zrobilem już en folder ,,Gry'' + contect

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Trzymając przycik lb lub rb kopiujesz

6. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    tak jak kolega napisał wyżej kopiujesz trzymając LB lub RB (na dole ekranu pokaże Ci się strzałka ) i dajesz A (kopiuj) i wtedy Ci powinno zacząć kopiować

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum