1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerzucanie obrazu płyty na kompa przez IMGBurn-a

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez lukaszkulpinski, Grudzień 16, 2015.

1. lukaszkulpinski

lukaszkulpinski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Witam. Potrzebuje nagrać dla znajomego parę gier które posiadam ale niestety pliki które pobrałem z internetu zostały przeze mnie skasowane. Czy mając juz nagrane kopie na płytach verbatima mogę jakoś skopiować obraz z płyt aby nie było potrzeby ponownego pobierania plików z neta? Gdzieś kiedyś słyszałem, że mogę to zrobić za pomocą programu IMGBurn ale nie wiem jak. Jeżeli juz by istniała taka możliwość to czy mogę to zrobić przez zwykłą nagrywarkę w laptopie czy trzeba to robić przez iHasa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jeżeli to są gry XGD3 nagrane IHASEM to tylko IHAS je możne skopiować poprawnie.

4. lukaszkulpinski

lukaszkulpinski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ok iHasa posiadam ale w jaki sposób to zrobić?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

5. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Wkładasz płytę do ihas i z tego co pamiętam dajesz kopius płytę czy coś takiego i wybierasz np pulpit.
    Jakbys mi dal zrzut ekranu z IMG to ci powiem bo dawno nie używałem

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

lukaszkulpinski lubi to.
  6. Mitzek

Mitzek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    wybierasz w IMGBurn opcje "CREATE Image File from Disc" / (utworz obraz dysku z plyty) > powstanie plik xxxx.iso, ktory dla pewnosci przepuszczasz przez abgx'a i potem normalnie nagrywasz.

lukaszkulpinski lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum