1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerzucenie saveów na memorkę

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tigro, Grudzień 14, 2009.

1. Tigro

Tigro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    niedługo kupuję dysk 120GB, ale znalazłem już kupca na swój 20GB. Czy jeśli kupiłbym memorkę, to mogę przegrać save'y z 20GB dysku na nią, a potem po prostu włożyć nowy dysk i z powrotem je skopiować na niego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Tak możesz. Ja tak właśnie zrobiłem

4. Tigro

Tigro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za odpowiedź. A czy jeśli wymieniłbym konsolę, to byłby problem? Tzn. na jednej konsoli zgrywam sejwy, na drugiej wgrywam (oczywiście zalogowany na tym samym Gamertagu).

5. Pooorebl

Pooorebl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeśli save'a i profil masz na memorce albo dysku to możesz z nim jeździć po całym świecie i na każdym xboxie zadziala

6. Tigro

Tigro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję bardzo :) I nawet jeśli przegram ze zbanowanej na niezbanowaną, to będzie hulać?

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To już gorzej. Na zbanowanej będą pokazane jako uszkodzone. Wtedy savy musisz odzyskać przez komputer

8. Pooorebl

Pooorebl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No złacha nie! To jest straszny obciach, ale tak nie jest, możesz sobie naprawić profil ale to sranie w banie, lepiej nie wchodź na zbanowana konsolę ze swoim profilem.
    Tzn, możesz się tam zalogować ale jak nadpiszesz jakiś save to du*a.
    @up --> Nie prawda, nie NA zbanowanej, lecz ZE zbanowanej. Jeśli tralalala tralalala, już pisałem.

9. Tigro

Tigro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zaraz, to wyjaśnię jak sprawa wygląda.. Mam zbanowaną konsolę, logowałem się na niej na swoim profilu, ale nie grałem W ŻADNĄ grę, więc żaden save się nie nadpisał z mojego wyboru. Czy wobec tego one uszkodziły się jakoś "z urzędu" przy banie, czy mogę śmiało inwestować w memorkę i wrzucać na nową konsolę?

10. Pooorebl

Pooorebl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Inwestuj man, jeśli nie zdobywałeś osiągnięć i nie nadpisywałeś nic to śmiało zgrywaj.

11. Tigro

Tigro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, dzięki za informacje, panowie :)

Wczytywanie...

Poleć forum