1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerzucenie savów gier na inne konto.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Gengi1910, Sierpień 22, 2011.

1. Gengi1910

Gengi1910 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Mam tutaj do użytkowników pytanie. Czy istnieje możliwość przerzucenia savów gier na inne konto?? Mój problem tkwi w tym, że zanim założyłem konto do xbox live to przeszedłem parę gierek na koncie takim podstawowym (chyba wiecie o co mi chodzi). Jednak, gdy chciałem zagrać w grę już w trybie online to nagle postaci nie mam które odblokowałem. Dlatego chciałbym przenieść te savy. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
    Jeżeli taki temat już był to proszę o linka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Można to zrobić ale osobiście nie polecam. Przeniesienie save'ów nie przenosi achievmentów i jeżeli odblokują się w złej kolejności na nowym koncie grozi to banem.

4. Gengi1910

Gengi1910 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cóż, czyli jedynym wyjściem byłoby przejść wszystko jeszcze raz.

Wczytywanie...

Poleć forum