1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przesiadka z obozu niebieskich :)

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Hyberd, Kwiecień 20, 2015.

1. Hyberd

Hyberd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, witam. Planuję się przesiąść z niebieskiego obozu do xboxa bo kiedyś była to moja najlepsza usługa jak i ta na komputery "GFWL". Niestety pod naporem znajomych którzy mieli PS 3 powiedzmy byłem zmuszony przenieść się na tę właśnie konsolę. Jednak jak to mówią stara miłość nie rdzewieje. Aktualnie posiadam PS 4 i zastanawiam się nad przesiadką na X1 i 360 aby nadrobić stracone lata ;)

Szukam czegoś co mogło by mnie zachęcić z powrotem do tej marki. Wiem że Microsoft ma troszkę gdzieś polskich konsumentów. Ale chciał bym posłuchać waszych opinii i co macie do dodania :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Od siebie Ci powiem że MS ma stabilniejszą usługę sieciową, jak zostaje zaatakowana, wstaje w góra 3h. PSN wiemy jak z tym jest po ataku potrafi kuleć przez 3 dni. Co do gier to kto co lubi. Ja osobiście posiadam XO od stycznia tego roku i jestem bardzo zadowolony, także sprzedawaj tą ryżową maszynkę i kupuj XO. Polecam!

4. Hyberd

Hyberd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie do EX'ów z PS przywiązałem się i teraz szukam na czym mogę się oprzeć w XO

5. rasomaso

rasomaso Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Posiadam jeszcze obie konsole. Ograłem na ps4 wszystkie exy i przyznaję że te z X są po prostu lepsze. Tylko Bloodborne daje radę, oczywiście jest to moja opinia i nikt nie musi jej podzielac. Jeśli ktoś nie przywiązuje uwagi do tego w jakiej rozdzielczości działają gry, to wybór może być tylko jeden.

Ostatnia edycja: Kwiecień 21, 2015
  6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Nie wiem po co pytanie na czym możesz się oprzeć , jak tutaj odpisze tobie 100 osób i poda 100 tytułów to tez będziesz miał dylemat od czego zacząć, jest tyle informacji już nawet nie na tym forum co do gier na jedna i druga platformę filmów na yt i gdzie indziej ze pytanie na czym masz się oprzeć jest dla mnie nie zrozumiałem ( jestem może dziwny) Masz ochotę kupić konsole idź i ja kup i sam się przekonaj czym cie zaskoczy lub zawiedzie bynajmniej ja zawsze tak robię . Nie mowie tego by cie krytykować czy żebyś źle to odebrał ale podobnych tematów na forum multum i co raz są nowe z tymi samymi lub podobnymi pytaniami .

7. leBlaqe

leBlaqe Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No a ja własnie chcę się przesiąść na PS4. Bo u mnie wszyscy moi znajomi mają ps4, a ja sam jak ten palec XO

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie warto już przesiadać się na X360 chyba, że bardzo zależy ci by "już grać w exy". Exów na X360 jest znacznie mniej niż na PS3. Jedynym minusem masz fakt, że na XO nie ma crackdown ani Gears of War (wszystkich części - ale pewnie odświeżony kotlet wyjdzie). Więc jak możesz to zaczekaj i oblukaj sytuację.

Na twoim miejscu jak "już" to kupiłbym XO (Forza Horizon 2, Forza 5 - więc starsze Forzy z X360 są zbędne).

Takie moje zdanie.

Wczytywanie...

Poleć forum