1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeskakujące diody x360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez czester21, Czerwiec 16, 2009.

1. czester21

czester21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    witam

Jakieś dwa dni temu zauważyłem dziwne zachowanie mojego xbox 360. Gram na padzie, jako jeden gracz i raz na jakiś czas zielona dioda na przednim panelu - kółko - ring, zaczyna dziwnie się zachowywać. Zaczynają migać diody umieszczone w lewej górnej części kółka oraz w prawej górnej części kółka. Niektórzy już mi sugerowali, że jest to spowodowane wyładowaniem baterii kontrolera, ale na 100% to nie to - przy słabej baterii migają diody na padzie, nie na konsoli i nie lewa góra, prawa góra, ale lewa góra, prawy dół.

Wydaje mi się, że problem jest związany z czujnikiem położenia xbox 360, wnioskuje po tym, że zapala się ta dioda, która symbolizuje pierwszy kontroler w pozycji leżącej mimo, że moja konsola cały czas stoi. Można by jeszcze przypuszczać, że pad przełącza się pomiędzy pierwszym, a drugim graczem, lecz wątpię w to ponieważ nie mam żadnych przerw w sterowaniu.

Czy ktoś z was spotkał się kiedyś z takim problemem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AdrianoKrK

AdrianoKrK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    miałem tak samo jak Ty wyciągnij płytkę odłącz kable i po woli po obracaj xboxa i powinno wszystko śmigać

4. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Też tak raz miałem. Poszturchałem (z wyczuciem) Klockiem chwilkę i pomogło :)

5. randoomek

randoomek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ja tak mam i mi to w sumie nieprzeszkadza ..... przeciez to sie nic niedzieje od tego

6. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    to wina żyro a to mówi konsoli czy stoi czy leży więc coś zawsze robi .

7. czester21

czester21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    ok, dzięki za odpowiedzi, troche "poszturchalem" konsole, mam nadzieje ze pomoze ;-)

8. bubusinio

bubusinio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GrodziskWielkopolski
    ja dziś miałem jeszcze większa hece ;]
    Kupiłem sobie nowego xboxa i starego odłączyłem nowego podłaczyłem pod kable i wszystko działa ... po chwili zauważyłem że cod 4 został mi w starej konsoli ... więc zabrałem szybko podłączyłem do prądu kostkę i do x ...
    włączam a tutaj miga mi na czerwono !!
    Na szczęście okazało się że tak zawsze gdy nie masz podłączonego do wejscią od jakiegoś telewizora albo monitora... Ale szczerze... ZAWAŁ BYŁ BLISKO ;]

9. Hpmav

Hpmav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!!

Podepne sie pod temat bo rowniez mam pewien problem z dioda:p. Dzis zdarzylo mi sie to 2 raz ze konsola nie chce mi oddac plytki mryga tylko znaczek 0/1 w menu pisze otwieranie i tyle jak klikam A to zmienia sie na zamykanie i tak calu czas. Wylaczenie konsoli, odpiecie od pradu nie pomaga...po wlaczeniu jest to samo. Coz moze byc tego powodem??...ostatnim razem a bylo to w lutym samo przeszlo po 2 minutach. Naped Samsung - nie jest jeszcze jakims tam ledwozipem. Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

10. Jin Kazama

Jin Kazama Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mozliwe zo cos z kabelkem sata lub zasilaniem napedu sprawdz na chwile innym kablem sata (takim co sie do kompa NP dostaje) i jak problem nie znika sproboj na innym kablu zasilajacym

PS.mam pytanie tez mi tak diody przeskakuja ale.... rozbieralem go(dla potrzeb naprawczych) i szturchalem i modol RF odczepilem(bo to zapewne on o tym decyduje) i nim pomachalem poruszalem i nic nie dalo szczerze mowiac mi to nie przeszkadza ale zawsze brat mowi ze moj iksbox zachowoje sie jak statek kosmiczny z tym mryganiem(ciekawe porownanie .)

Wczytywanie...

Poleć forum