1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przestawianie ciepłego Xboksa.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mosakPL, Kwiecień 17, 2010.

1. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Witam, to kolejny raz ja, nurtuje mnie pewne pytanie,
    Czy jeżeli gram np. 8h, (xbox Jasper) leży poziomo, i chcę go przenieść tzn, odłączam od prądu, od TV i niosę do innego pokoju, i postawię pionowo, ale odłączny, już nie podłączm, poprostu stoi. to czy jakaś pasta przewodząca z gpu i cpu nie spłynie, czy lepiej aby x został w tamtym pokoju, ostygnął i dopiero go przenieść?
    Podziękuję!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kusiu

kusiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pasta - samo przez siebie mówi - NIE jest w postaci płynnej, bez OBAW.

4. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    No ale pasta pod wpływem temperatury się roztopi i zmieni stan skupienia na ciekly? Więc jak jest goracy to moge go "nosić z pokoju do pokoju"?

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    że co człowieku ty wiesz o jakich ty temperaturach mówisz ?? i do tego najpierw trzeba by było ją zamrozić a potem odparowywać pasta pod wpływem temperatury procesora proszkuje się a nie rozciąga jak jakaś guma spokojnie możesz go przenosić.

6. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Spoko, możesz nosić go jak chcesz i kiedy chcesz, ja tak targałam swojego klocka jak nie miałam jeszcze LCD u siebie w pokoju, nosiło się w tę i z powrotem do rodziców jak byli w pracy albo po za domem, a sylwestrową kilkugodzinną rozgrywkę też przeżył tak więc myślę że nie masz się czego obawiać, tym bardziej że jest to jasper ( ja mam falcona):D

Poleć forum