Przestawianie ciepłego Xboksa.

mosakPL

Użytkownik
Użytkownik
Witam, to kolejny raz ja, nurtuje mnie pewne pytanie,
Czy jeżeli gram np. 8h, (xbox Jasper) leży poziomo, i chcę go przenieść tzn, odłączam od prądu, od TV i niosę do innego pokoju, i postawię pionowo, ale odłączny, już nie podłączm, poprostu stoi. to czy jakaś pasta przewodząca z gpu i cpu nie spłynie, czy lepiej aby x został w tamtym pokoju, ostygnął i dopiero go przenieść?
Podziękuję!!
 

kusiu

Użytkownik
Użytkownik
Pasta - samo przez siebie mówi - NIE jest w postaci płynnej, bez OBAW.
 

mosakPL

Użytkownik
Użytkownik
No ale pasta pod wpływem temperatury się roztopi i zmieni stan skupienia na ciekly? Więc jak jest goracy to moge go "nosić z pokoju do pokoju"?
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
że co człowieku ty wiesz o jakich ty temperaturach mówisz ?? i do tego najpierw trzeba by było ją zamrozić a potem odparowywać pasta pod wpływem temperatury procesora proszkuje się a nie rozciąga jak jakaś guma spokojnie możesz go przenosić.
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Spoko, możesz nosić go jak chcesz i kiedy chcesz, ja tak targałam swojego klocka jak nie miałam jeszcze LCD u siebie w pokoju, nosiło się w tę i z powrotem do rodziców jak byli w pracy albo po za domem, a sylwestrową kilkugodzinną rozgrywkę też przeżył tak więc myślę że nie masz się czego obawiać, tym bardziej że jest to jasper ( ja mam falcona):D
 

Do góry Bottom