1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przesyanie danych na xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Speed95g, Czerwiec 29, 2010.

1. Speed95g

Speed95g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
    Witam wszystkich,
    mam niewielka prosbe czy moglby mi ktos napisac lub linknac jakis turtorial jak wgrywac dane na dysk (chodzi mi szczegolnie o dodatki do gier)
    z gory dzieki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. wzdryngiwacz

wzdryngiwacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zgaduję że chodzi ci o dodatki do xboxa360. Jeśli tak to odpowiedż jest krótka. Nie da się. Chyba że masz konsolę z JTAGiem. Ale to juz inna bajka

4. Krizz

Krizz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno
    Mi chodzi własnie o wgrywanie z Jtagiem. Ma ktoś jakiś link?

5. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Albo przez programy tj. XEX Loader/Freestyle dashboard - kopiujesz z pamieci masowej (intuicyjna obsluga) albo poprzez FTP - polecam FlashFXP (port 21, user: xbox, haslo: xbox). Wada tego (drugiego) rozwiazania jest maxymalny transfer ok. 10 MB/s.

Wczytywanie...

Poleć forum