1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przesył danych w xbox 360 live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciej9853, Sierpień 10, 2013.

1. maciej9853

maciej9853 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wsystkich. Mam internet z limitem na 10gb transferu danych. Czy ktoś wie ile marnuje przesyłu danych na granie przez xbox live tzn. ściąga jak na youtubie czy tyle co zwykłe strony.
    Mam nadzieje że każdy zrozumiał mnie i mój problem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Karaczi

Karaczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dokładnie nie wiem ile może ci zabrać transferu ale te 10gb powinno ci starczyc na przegladanie neta i granie.
    ale 2gi problem to pingi na bezprzewodowym necie... może być nie komfortowo.

4. maciej9853

maciej9853 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Starczyć musi mi na cały miesiąc. Pytanie czy mogę pozwolić sobie na granie ciągłe

5. Karaczi

Karaczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wysył pakietów nie jest tak bardzo odciążający, spokojnie Ci starczy ale nie mówimy tu o codziennym graniu po 10h:)
    Dziennie 2-3h spokojnie Ci starczy

6. Cisek007

Cisek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Pytanie brzmi co rozumiesz przez ciągłe granie?? 2-3h grania dzień w dzień i możesz mieć krucho pod koniec miesiąca(zależnie od gry). Co do samego zużycia podczas 1 sesji to nikt ci nie udzieli dokładnej odpowiedzi, ale jest to w przedziale 50-200MB/h(zależnie od gry).

Wczytywanie...

Poleć forum