1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przesył obrazu z PC do TV przez Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez menesiak, Luty 17, 2014.

1. menesiak

menesiak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wągrowiec
    Witam.Przeszukałem wiele for i przeczytałem masę poradników,ale do teraz nie mogę znaleźć odpowiedzi na męczące mnie pytanie,czyli jak przesłać obraz z PC do TV za pomocą Xboxa. Nie chodzi mi tu o to,żeby udostępnić filmy dla konsoli i na niej odtwarzać strumieniowo-to mam zrobione. Chcę odpalić film na komputerze,a obraz ma być wyświetlany na telewizorze.Xbox miałby w tym przypadku pełnić rolę... no nie wiem...przekaźnika/adaptera. Zależy mi głównie na oglądaniu filmów w formacie mkv(udało mi się nawet odtworzyć na konsoli ten format,ale jakość była marna-gorsza niż zwykłe avi). Mogę ewentualnie kupić kabel hdmi 10 m,bo tyle mam od PC do TV,ale ponoć traci się na jakości,a mi właśnie zależy na niej. Urządzenia adapteropodobnego nie kupię bo z tego co się orientowałem,są stosunkowo drogie. Czy jest jakiś program,który pozwoli mi przesłać obraz przez konsole do Tv? Czy będę jednak zmuszony kupić kabel?

Wczytywanie...

Poleć forum