1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przesyłanie danych

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fuks, Luty 1, 2010.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Witam mam takie pytanie czy da się jakoś przenosić pliki z kompa na komp za pomocą sieci bo za każdym razem kiedy chcę sobie nagrać grę na klocka to muszę pendrivem przenosić pliki na laptopa ponieważ mam w nim dobrą nagrywarkę a w kompie nie i czy jest jakiś sposób aby to zrobić przez sieć.Dodam, że szukałem na Google jak to zrobić ale same bzdury jakieś wyskakiwały więc proszę o POMOC !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomek2010

Tomek2010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    spróbuj może hamachi

4. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Jak mi wiadomo to hamachi jest do gry przez LAN.
    Może ktoś ma jakiś poradnik jak połączyć tak kompy ?

5. zdzicho

zdzicho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    /ETC/passwd
    kabel ethernet-owy krosowany Kabel Krosowany Do Połączenia 2 Kompów - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne :DD

Wczytywanie...

Poleć forum