1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przesyłanie danych

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez [Rega], Luty 25, 2012.

1. [Rega]

[Rega] Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do osób które przenosiły dane kablem przesyłowym

Witam ! Zanim temat wyląduje w koszu od razu mówię, że nie chce zapytać "Jak się to robi". Potrafię korzystać z google i szukałem na forum, ale nie jestem super komputerem. Szukajka też nie pomogła. Więc problem w tym że pragnę zmienić swego xboxa elite na slimkę. Chce kupić kabel przesyłowy, aby przesłać wszystkie dane. Podobnież ma przenieść wszystko, achievmenty, gry, save'y itd. Tylko chciałbym się upewnić czy przeniesie POSTĘPY w achievmentach na których mi bardzo zależy. Np w Gears of war jest achievment żeby zabić xxxxxx wrogów. Jak mam ich już trochę zabitych to czy to też zostanie przeniesione, czy wszystko stracę ? I jeszcze jedno. Czy jak niedawno przeniosłem licencje konta brata na swojego xboxa to czy będę mógł ją przenieść na slimkę ? Bardzo mi na tym zależy. Wolę pytać wcześniej niż potem żałować, więc jak ktoś przenosił dane ze swojego Xa na slimkę to proszę o odpowiedź Pozdr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. [Rega]

[Rega] Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nikt nie odpowie :( ?

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Licencji nie przeniesiesz przez rok. Kablem skopiujesz wszystko co.chcesz

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

5. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Licencje mozesz przeniesc raz na 4 miesiace. Save i profil przenies sobie pendrivem lub poprostu odzyskaj profil przez neta. Co do gier i przenoszenie na inny dysk to ci przeniesie tylko odpowiednio podlacz bo chyba wczoraj czytalem jak jakis kolo na forum uwalil nowo kupiony dysk bo nie tak podlaczyl jak trzeba

Sent from my Milestone using Tapatalk

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    O zmienili licencję? Dane wszystkie można przenieść przez pc lub konsole jtag/rgh

7. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Tak juz od jakiegos czasu jest mozliwe przeniesienie co 4 miesiace i zmienili jeszcze to ze przenosisz licencje z poziomu konsoli a nie przez www

Sent from my Milestone using Tapatalk

8. [Rega]

[Rega] Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha, rozumiem. Także nie wiedziałem że teraz po 4 miesiącach można, wcześniej było co rok. Zostało jeszcze jedno pytanie co do postępów w osiągnięciach. Bo o ile wiem jeśli konto ściągniesz z serwera xbox live to postępy są wyzerowane.

Wczytywanie...

Poleć forum