Przesyłanie ftp przy wyłączonym internecie

fatall1ty

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam obecnie przesyłam przez WiFi pliki ale w celach "bezpieczeństwa" odlaczam kabel od internetu, zastanawiam się czy jest to konieczne, w launch. Ini mam liveblock=true i livestrong=false. W opcjach rodzicielskich zablokowany dostęp do xbox live
 

Ginterinho

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chgętnie bym pomógł ale treść posta jest nie do końca dla mnie jasna.
Przesyłanie ftp przy wyłączonym internecie to tak jakbyś grał w gre bez gry.
 

fatall1ty

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Xbox jest podłączony do routera, a router z komputerem. Ale od routera odlaczylem kabel z internetem, chciałbym korzystać z internetu na komputerze w czasie wrzucanie przez ftp ale i konsola będzie miała dostęp do internetu, czy to nie spowoduje blokady?
 

ZiK

Użytkownik
Użytkownik
mozesz spokojnie wrzucac przez ftp i udostepnic net boksowi. nic sie nie stanie

Chgętnie bym pomógł ale treść posta jest nie do końca dla mnie jasna.
Przesyłanie ftp przy wyłączonym internecie to tak jakbyś grał w gre bez gry.
od kiedy to potrzebny jest internet do korzystania z protokolu ftp?
 

fatall1ty

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chciałbym być w 100% pewny, co muszę jeszcze dokładnie sprawdzić i na co zwrócić uwagę? Konsolę mam od wczoraj i staram się to jakoś ogarnąć
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Chciałbym być w 100% pewny, co muszę jeszcze dokładnie sprawdzić i na co zwrócić uwagę? Konsolę mam od wczoraj i staram się to jakoś ogarnąć
Jeżeli masz wszystko poblokowane to Nic się nie stanie a przesyłać pliki można kablem cross tak więc nie wiem kto tam koledze wyżej powiedział że Internet trzeba mieć do tego . Konsolke i tak podłącz do neta żeby okładki i tu pobierać

Wysłane z mojego HTC One max
 

fatall1ty

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Żeby nie robić spamu to mam jeszcze kilka pytań, posiadam wersję slim. I przy grach wiatraczek chodzi cicho chociaż jest ustawiony na auto, postanowiłem przestawić go na moment na 65% i chodził naprawdę głośno, nic nie powinno się stać?
Kolejną sprawą jest wbudowany interfejs, kiedy już w nim jestem i chcę wrócić do FSD to konsola automatycznie się rebootuje, czy tak też powinno być? Boję się, że mogę przypadkiem wejść w tryb interfejsu oryginalnego i konsola automatycznie zostanie zablokowana
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Wchodząc do nxe nic się nie stanie .. Nie kombinuj nic z wiatrakami jak sie nie znasz . To Nie jest reboot tylko tak jakby gra się od nowa ląduje (fsd jest traktowany jakby była Gra uruchomiona )

Wysłane z mojego HTC One max
 

Do góry Bottom