1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przesyłanie gier na dysk pod lt3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Qpencjusz, Listopad 23, 2014.

1. Qpencjusz

Qpencjusz Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Strzelin
    Witam

Jako ze jestem dopiero na poziomie raczkowania z moim Xbox-em to zakładam mój pierwszy temat :) Dorwalem od kuzyna taki oto kabel do podpięcia dysku z xa pod PC. Tłumaczył mi on jak przesyłać gry na ten dysk pod konsole z lt3.0 ale nie wiele pamiętam :p wiem tyle że aby PC wykrył mi dysk musze podpiąć go pod program Party Buffalo. Tak też zrobiłem. Ładnie mi program widzi dysk. Tylko jak teraz dodać grę na ten dysk i gdzie. Właśnie mi się pobiera PES 15 w formacie iso i mam chwile na napisanie prośby do Was o wytłumaczenie mi tego zabiegu wie ktoś coś jak to ugryźć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DuelosXX

DuelosXX Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    okolice Krakowa
    Masz RGH w konsoli ? Bo z tego co wiem LT to tylko płyty, aby uruchamiać gry z dysku to RGH.

4. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    423
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Bez RGH nic ci nie da wrzucenie obrazu i to jeszcze w .iso? Jak masz LT to tylko wypalanie płytek i ewentualnie późniejsza instalacja na dysku ale z płyty.

1 osoba to lubi.
  5. Qpencjusz

Qpencjusz Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Strzelin
    To wiem chłopaki ze z rgh możesz wrzucać gry na HDD. Możesz jakimś programem przerobić obraz iso i wtedy masz na kompie tak jakby już pliki z xa i wrzucasz je na dysk jakiegoś folderu 00000000 (?) napisałem do kuzyna i tez czekam na odpowiedz.

Wczytywanie...

Poleć forum