1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przesyłka - Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SaintaSPL, Lipiec 12, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. SaintaSPL

SaintaSPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sandomierz
    Witam wysłałem użytkownikowi pada. U mnie było bez zarzutu analogi wszystko ok bez rysek. Wysłałem mu go przez poczte. Gdy do niego doszedł wszystko było zwalone . Rozregulowane analogi rysy. Co mam w takiej sytuacji zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Widocznie źle zapakowałeś i jest to twoja wina, albo koleś podmienił pada. Najlepiej to przed sprzedażą spisać numerki pod klapką od baterii, wtedy wiadomo czy koleś podmienił pada.

4. Grezail

Grezail Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak wysyłałeś pocztą to wszystko jasne...polskie orły...pamiętaj żeby ZAWSZE najlepiej wysyłać kurierem.

5. SaintaSPL

SaintaSPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sandomierz
    No i 70zł zwrotu;/ ale to są interesy;/

6. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Trzba było lepiej zabezpieczyć tą paczke.

7. codmistrz

codmistrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to jest pocztex, to czego się spodziewałeś :D Pewnie grali tym padem w ping-ponga podczas 15-minutowej przerwy :D

8. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak to pakowałeś? Chyba dobrze by było w folii bąbelkowej. Jak już jest po padzie to musisz zwrócić pieniądze.

9. SaintaSPL

SaintaSPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sandomierz
    No po padzie zwalony jest hehe;/ Będe musiał zwrócić kase niestety;/ Było w folii bąbelkowej.

10. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    a paczka ubezpieczona była?

11. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Widocznie zamalo dales tej foli albo cos tak jak juz ktos mowil trzeba bylo lepiej zapakowac :p pamietam jak ja zamowilem na allegro sluchawki to rozpakowywalem je chyba z 5 min . a babelkami strzelalem sobie pare dni xDDD

12. SaintaSPL

SaintaSPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sandomierz
    dobrze była zapakowana. paczka ubezpieczona. Co teraz zrobić?

13. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja widziałem jak ludzie z poczty robią sobie rzut paczką z odległości 3-4 m,oni w tym samochodzie mają taki syf że szkoda gadać

14. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    To ja kupiłem tego pada. Tutaj screeny pada : ImageShack Album - 6 images które zrobiłem niecałą godzinę po odebraniu listu ze sprzętem na poczcie(musiałem pożyczyć aparat od znajomego). Oprócz tego co podał autor (analog i rysy) są luzy między szczelinami obydwu części obudowy pada(nie wiem jak to powiedzieć). Przejeżdżając palcem po tej szczelinie czuć mocno wystającą krawędź górnej części obudowy. W moim padzie tego nie ma. Co do autora kilku postów wcześniej - Numerków niestety nie da się sprawdzić bo z tego co mi wiadomo znajdują się na plombie której niestety brak. O podmianie nie ma mowy. A co do listu to był dość dobrze zabezpieczony. Co dziwne dysk, który był w tym samym liście jest nienaruszony. Nie mnie już to oceniać. Pada odsyłam prawdopodobnie jutro. A co do autora to spróbuj zareklamować, może się uda :)

P.S Tak czy inaczej, dzięki za transakcję. Przynajmniej dysk doszedł cały :)

15. SaintaSPL

SaintaSPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sandomierz
    Heh.. No cóż szkoda tego pada;/ W domu cały a po poczcie jakiś life is brutal:D

16. tolman

tolman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Takie rzeczy to najlepiej:
    -owijamy gazetami albo jakąś folia bąbelkową
    -następnie wkładamy do pudełka, najlepiej żeby było sztywne jak najbardziej się da -> poczta polska nie cacka się z paczkami/listami
    -całość wkładamy w kopertę jak wejdzie i próbujemy wysłać listem poleconym
    -jeżeli na poczcie powiedzą, że jest to za duże na list musimy wysłać paczką -> paczki są droższe i raczej dochodzą dłużej niż listy do adresata
    -jeżeli chcemy, żeby nie rzucali naszą paczką/listem można na poczcie wykupić "lepsze traktowanie", ale ta opcja znacznie zwiększa koszt przesyłki i wtedy rzeczywiście już lepiej kurierem wysłać

Próbuj reklamować na poczcie. Jeżeli trafisz na kogoś porządnego to uznają reklamację (chociaż według ich regulaminu nie powinni).

17. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Problem rozwiązany
    Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum