1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przetrwanie fali banów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mati0090, Listopad 18, 2009.

1. mati0090

mati0090 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    B-c
    Witam.

Szukając odpowiedzi na to pytanie przekopałem wiele tematów ale nigdzie nie udzielono jednoznacznej odpowiedzi.
    Czy jest ktoś na tym forum, kto przez całą falę banów grał na XBL i nie został zbanowany? Mówię oczywiście o osobach z flashowanymi napędami.
    Chcę dowiedziec się czy przerobienie konsoli jest równoznaczne z otrzymaniem bana w 100%.

Dziwną sprawą jest fakt, że do tej pory nie słyszałem o zbanowaniu kogoś posiadającego iX 1.5(możliwe że to tylko zbieg okoliczności).

Od wakacji nie gram na XBL więc nie wiem kiedy i czy w ogóle będę mógł bezpiecznie połączyc się.

Proszę o wypowiadanie się osób z własnym doświadczeniem.

Pozdrawiam
    mati0090

2. Lotnik421 Xbox One

3. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mój kolega ma przerobionego xboxa od stycznia. Nie wiem jak to jest, ale normalnie jest połączony z XBL, gra na necie, gra przed premierą, i bana nie ma, i najciekawsze jest to że też ma iX 1.5. To mogą być poprostu wyjątki, takie niedopatrzenia microsoftu, albo gość poprostu ma więcej szczęścia niż rozumu :p
    PS ale z tego co się zdążyłem dowiedzieć to Microsoft takie ostre banowawnie urządza sobie do świąt Bożego Narodzenia, a później to już troszkę cichnie.

4. uaephean

uaephean Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    A ja znow wyczytalem na pewnym dosyc duzym ( o ile nie najwiekszym) forum o xboxie , ze Microsot banuje , jak widzi zmiany w dysku , czy karcie pamieci (podobno zmiana fw napedu zmienia tez cos w dysku , lub karcie) .
    Z tego , co pamietam , to ludzie wyjmuja dysk , i karte , i podobno graja normalnie.
    Nie potwierdze tego , bo teraz to glownie na kai gram , wole nie ryzykowac banem.

5. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam kolega poodłączał wszystko od x i dostał bana na golcu bez dysku i memorki.Więc może zmiana fw zapisuje się gdzieś w pamieci konsoli i przy najbliższym połączeniu z xbl x wysyła wiadomośc do ms'u ? bo wiem że kolege dwa razy zbanowali a jedyne co to zawsze po zmianie fw

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    No bo zmiana FW napędu zapisuje się w pamięci wewnętrznej na płycie głównej (NAND) konsoli...

7. mati0090

mati0090 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    B-c
    Nie ma pewności do tego gdzie się zapisuje. Byc może FW sprawdzany jest kiedy konsola zostanie podłączona pod XBL. NAND to nie dysk twardy i nie służy do zapisywania dowolnych informacji.

Dobra panowie nie róbmy OT. Pytanie było czy gra ktoś wciąż na przerobionej konsoli i nie otrzymał bana.

8. Rysiek66

Rysiek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skarżysko Kamienna
    Po sobie mogę powiedzieć, że wystarczy mieć przerobiony napęd by dostać bana. Podłączyłem X'a do neta, nie grałem w nic, nawet offline. Na drugi dzień wstałem z banem. Więc darujcie sobie teksty w stylu, gdy będziesz grał przez neta na org. kopiach to wszystko będzie w porządku.

9. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    O dziwo kumpel z Wawy nadal myka na swoim starym premium z dualem xtreme no i ixtreme 1.61 co najdziwniejsze bana dostał na japońskiej konsoli swiezo przywiezionej z wojazy smialismy sie że to premium mu oszczedzono bo billcio widzial ze orginałków ta konsola widziała rownie duzo co i kopi bo mu na kupeczce dobre 100 gier lezy w róznych kolekcjonerkach itp.jeszcze w niedziele bana niebyło teraz boi sie wlaczyc konsole :).

10. residentosevilos

residentosevilos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    mam dwoch kumpli,obydwaj z ix 1,6 i jeden dostal bana 2 tygodnie temu a drugi nadal gra i zadnego bana nie ma

11. Maciej_S85

Maciej_S85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    W poniedziałek dzwoniłem do MS by dowiedzieć się czy mam bana - tzn gwarancję bo coś mi tam nawala. Pierw powiedzieli że konsola jest niezarejestrowana. Dobra rozłączyłem się i ją zarejestrowałem. Wszedłem na zgłoszenie naprawy na stronie polskiej - przyjęło, angielskiej - przyjęło, to samo na amerykańskiej. No to połowa sukcesu jest - może nie mam bana. Zaraz zadzwoniłem z tym samym pytaniem - Pan zażądał seriala Xa, danych osobowych. Po tym wszystkim pytam go czy może sprawdzić u siebie w systemie czy mam gwarancję. Pan mówi że mam jeszcze rok + rok na RODA. Zaraz pyta to co się dziej z konsolą?. Powiedziałem że jeszcze protestuje i odzwonie. FART - nie mam BANA ale do netu się jeszcze od sierpnia nie podłączałem - poczekam aż ucichnie.
    Dodam że mam LiteOna 1.51.

12. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Podobny temat już był.

Ja mam brak bana, konsola do neta podłączona, gram przez kai, aktualizacji najnowszej nie mam, pozostałych też nie ściagam. iXtreme 1.51 wczesniej miałem 1.6. Dysk przerobiony tez.

:)

13. juziex

juziex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl
    Tez pisalem w jakims temacie. Co prawda nie gram na xbox live, ale ostatnio podlaczylem sie i zrobilem aktualizajce. Bana narazie nie ma, ale niewiadomo jak dlugo. FW 1.5, liteon

14. jotka

jotka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kiedy wreszcie pojmiecie, że tak naprawdę nie ma znaczenia wersja flasha, jeśli _kiedykolwiek_ na danym napędzie zbotowany był źle spatchowany piracki obraz albo obraz uruchamiany przez activate.iso ? W momencie botowania złego obrazu konsola zostaje "oznaczona" jako modyfkowana, do banowania, potem to już tylko kwestia czasu. to właśnie dlatego nowe flashe 1.61 nie pozwalają botować złych obrazów. Przypadki banowania konsol z 1.61 to przypadki, kiedy wcześniej napęd miał starszy firmware i botowany był słaby obraz.

15. SorrowLast

SorrowLast Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ta cała afera mnie już rozwala, zrozumcie ludzie, że to czysty przypał kto gdzie dostanie Bana! ::)

Loteria! :)

16. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Warn za kolejny temat o banie.Pozdrawiam,koszuje

Wczytywanie...

Poleć forum