1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przetrzyj płyte ściereczką

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez xman, Marzec 7, 2010.

1. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam, mam taki problem od czasu do czasu wyskakuje mi komunikat ze musze przetrzec plyke z kopią gry czy jak kupie dysk i ów gra znajdowac sie bedzie na dusyku czy to wyeliminuje ten error?

2. Lotnik421 Xbox One

3. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    xman jak będziesz wgrywał na dysk nie powinno być tego problemu .Problem może się pojawić jeszcze przy zgrywaniu może wyskoczyć ten sam komunikat z ściereczką ja tak miałem przy dwóch grach i zastosowałem się do instrukcji czyli wyczyściłem płytę miękką ściereczką narobiłem przy tym drobnych rysek i gra śmigała bez problemów a jak coś to używam emteców.pozdrawiam

4. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dodam jeszcze ze problem pojawia sie bardzo czesto mam dosc mloda konsole, chyba nie powinno tak byc. moze to wina mojej nagrywarki ale chyba jednak najlepszym rozwiazaniem bedzie kupienie dysku. Jeszcze tylko 1 pytanie czy jak na dysk zgram grę nagraną w Wave4 czy przy uruchamianiu gry najpierw bede musla wlozyc activate.iso, pozniej gre i grac tak?

5. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Zależy jaki masz soft w napędzie. Płyte przecieraj od środka na zewnątrz, nigdy na około!

A wyjście to kupić oryginałki :D

Wczytywanie...

Poleć forum