1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przewaga PS4 nad XO

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DARREK, Styczeń 6, 2014.

1. DARREK

DARREK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    L-ca

Przewaga? Miażdżąca.
    PlayStation 4 zdecydowanie wygrywa z Xboxem One
    Według najnowszych badań dotyczących sprzedaży najnowszych konsol do gier w Wielkiej Brytanii, PlayStation 4 sprzedał się lepiej w ubiegłym roku, niż Xbox One, mimo iż konsola Microsoftu pojawiła tam się wcześniej.

Według badań Chart-Track, Brytyjczycy kupili w ubiegłym roku 530 tysięcy konsol PlayStation 4 i 364 tysiące konsol Xbox One. W dniu premiery Sony również sobie lepiej poradził: na Wyspach sprzedano 250 tysięcy konsol PlayStation 4 w dobę od wprowadzenia jej do sprzedaży i 150 tysięcy konsol Xbox One również w 24 godziny od pojawienia się jej w brytyjskich sklepach.

Sony z tytułu sprzedaży konsol PlayStation 4 w Wielkiej Brytanii odnotował 181,8 miliona funtów przychodu, zaś Microsoft 144,5 miliona funtów. Obie konsole sprzedały się znacznie lepiej niż ich poprzedniczki w analogicznym okresie od premiery.

Inne źródło – VGChartz – podaje informacje datowane na 21. grudnia, a więc bardzo ważny, przedświąteczny okres sprzedaży obu konsol:

Według tego źródła (do którego należy podchodzić z ograniczonym zaufaniem) potwierdza się sytuacja, że na więcej niż dwie konsole PS4 sprzedaje się tylko jeden Xbox One. Mało tego, choć trudno w to uwierzyć, w analizowanym okresie z nową konsolą Microsoftu wygrały nawet – pod względem popularności, oczywiście – takie urządzenia jak Wii U czy starsze PS3 i Xbox 360.

źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Będzie przeróbka do One to będzie odwrotnie:)

1 osoba to lubi.
  4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Będzie przeróbka do PS4 to XO zniknie.

I możemy się tak przekomarzać bez końca, ale generalnie PS4 wydaję się być lepsze po prostu.

1 osoba to lubi.
  5. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł

Nie, przeróbka PS4, jeśli w ogóle kiedyś wyjdzie, na pewno nie bedzie szybsza od przerobki X1
    X1 ma słabsze zapezpieczenia, juz dawno zczytali Nand , a do tego system XOne bazuje na Win8

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

6. pablinho

pablinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kolega powyżej zapomniał dodać że playstation 4 była dostępna od ręki a konsoli microsoftu nie można było dostać nigdzie poza sklepem Game w paczce z 4 grami za 600 funtów. Oczywiście mowa tu o okresie przedświątecznym.
    Jesli ojciec/matka chcieli kupic dziecku konsole po prostu brali co było wiec to tłumaczy wyższą sprzedaż ps4.
    Mieszkający tu na wyspach raczej wczesnie zaczynają świętować Boże Narodzenie. Choinki ubierają po Halloween (po 31 października) i to samo jeśli chodzi o prezenty. Ja osobiście czekałem do końca i zgarnąłem konsole Xbox One po normalnej cenie 22 grudnia.
    Uwierzcie mi na słowo wszyscy w pracy juz popakowali swoje prezenty do tego czasu.

Takie dane nic nie znaczą. Poczekajmy na podsumowanie roku.
    Jedną rzeczą jaką zpaprał microsoft to to że nie mieli wystarczajaco dużo konsol na starcie.
    Aha jeśli chodzi o ps4 vs xboxOne to myślę że ostatecznie xbox wygra rywalizację. Jak ktoś od lat ma znajomych na live gold i oni tez mają subskrypcję na np 6 miechów to pójdą wszyscy po xo. Dla brytoli różnica cenowa tego typu nie ma znaczenia
    Pozdrawiam

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

3 użytkowników lubi ten post.
  7. CiasteczkowyPotwor

CiasteczkowyPotwor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gdyby Xbox One w Polsce oferował te same, bądź zbliżone funkcje co do tych amerykańskich to nie zastanawiałbym się nawet chwili.

3 użytkowników lubi ten post.
  8. mrmarko

mrmarko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Złotów
    Ford sprzedał więcej samochodów od Mercedesa, czym lepiej było by jeździć :)

4 użytkowników lubi ten post.
  9. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    One jest troszkę za drogie przeciętny gimbus patrzy na parametry konsoli a nie na gry.

1 osoba to lubi.
  10. blueup

blueup Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Aachen
    a mnie wogole nie interesuje ile ludzi kupilo PS4 i czy bylo ich wiecej niz kupujacych xboxa ( jak lubia sie *******ic na tych smiesznych analogach na srodku to ich sprawa) bo na xbox live mi ich nie pokazuje wiec kij w nich wbijam , gralem na x360 i przesiadam sie na xbox one , kinect i jego opcje jak najbardziej mi odpowiadaja sa ciekawym dodatkiem, jak narazie wszystko gra i styka, konsola warta swojej ceny wedlug mnie i tak kosztuje mniej niz jak PS3 w dniu premiery

11. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie te dane to też badziewie. Jak kupie nową konsole to na dzień dzisiejszy tylko ps4. Nie jestem jakimś fanbojem, bo do tej pory miałem tylko ps1, ps2 i xbox360 ale jak dla mnie ps4 jest tańsze i lepsze. Po co mi jakiś kinect za 100$ jak nie ma w co zagrać na nim.

Moim zdaniem to nie tak. Miałem nk jak wszyscy moi znajomi ale jak zaczeło sie dziadostwo to przeszedłem na fb nie patrząc na to ilu znajomych strace.

pojechałeś

12. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak nie masz ZIELONEGO POJECIA od padzie od PS4 to chociaż nie pisz bzdur...
    Weź w łapki pada od PS4 i pograj na nim kilka godzin to zorientujesz się że jest POPRAWIONY względem togo z PS3 (mimo że wrażenie wizualne podobne) i gra nim się naprawdę komfortowo i bez jęczenia że bolą kciuki itp...
    Według mnie komfort grania zbliżony do pada od X360, o padzie z XO nic nie napiszę bo nie miałem przyjemności go "obmacywać" ale domniemywam że na pewno nie gra się nim gorzej niż na padzie od X360, a jak nie lepiej.

1 osoba to lubi.
  13. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    dokaladnie tez balem sie pada od ps4 zawsze gralem na X360 ale pad jest bardzo dobrze zrobiony po paru godzinach nie widac roznicy podczas grania ;] wiec ci co nie grali niech nie pier***lą

1 osoba to lubi.
  14. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Region Europa:
    Konsola w Polsce nadal niedostepna.
    Nikt nie patrzy na to, że to ps4 tylko na to, że jest to current gen którego można kupić w polskim sklepie.
    Wybór dla wielu jest oczywisty, wolą kupić i w razie czego reklamować coś w sklepie za rogiem niż męczyć się z reklamacją w sklepie internetowym w anglii czy w Niemczech.
    Śmiech na sali, to że sprzedaż jest większa nie oznacza jeszcze tego że sam produkt jest lepszy.
    Jest po prostu bardziej dostępny i tyle, gdyby startowali na równi myślę że SONY nie miałoby się czym chełpić.

15. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pewnie Mercedesem, tyle że Xbox to nie Mercedes a najwyżej Fiat.

1 osoba to lubi.
  16. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Wszystko sie zmieni za kilka tygodni jak MS wkoncu puści XOne bez tego Kinkieta w cenie 400 euro lub mniej

17. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Panie i panowie mamy kolejnego Hejtera.

Jeśli masz zamiar tak to porównywać to Fiatem może być Nintendo które zaopatruje głównie daleki wschód.

18. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Hejter, fanboj, możecie tak stękać do końca roku. Fakty są oczywiste, Sony wydało przemyślaną konsolę, a Microsoft czując ciepło w portach musiał się pospieszyć. PS4 jest bardziej zaawansowana technicznie, ma lepsze marki na wyłączność, najlepsze na świecie studia wydawnicze, jest tańsza i sprzedaje się lepiej od X1. Warto dodać, że Sony nie olewa graczy tak jak Microsoft i do ostatnich dni wydaje exy. Bidna konkurencja ma 3 tytuły na krzyż, a reszta to śmieci na Kinecta i tytuły multiplatformowe dostępne wszędzie. Pozycja Microsoft wypracowana z X360 będzie sukcesywnie przejmowana przez Sony, a X1 będzie bił się z Wii U o 2 miejsce. Chociaż z drugiej strony kogo to obchodzi...

1 osoba to lubi.
  19. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wg mnie Nintendo z WII-u nie ma najmniejszych szans na odebranie MS czy SONY drugiego miejsca.
    To zawsze będą wiodące marki bez względu na to, która konsola jest lepsza.

20. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  21. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    @up

PS4 sprzedało się tylko o milion więcej.

Bycie fanbojem jest jakoś płatne?
    PS4 reklamowało się jako konsola do gier, a XO stawiało na multimedialność, która w wielu krajach jest ograniczona :)!

A i gimby, Polska to nie jest jakiś wielki rynek, gdzie tutejsza dostępność konsoli ma wpływ na całokształt :)!

Wczytywanie...

Poleć forum