1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przewidziany ban i pytanie w sprawie dysku.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dariusz666, Maj 20, 2010.

1. dariusz666

dariusz666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka.

Mam konsolę, którą odłączyłem od Live zanim posypały się bany i tak używałem jej offline dość długo, wczoraj postanowiłem podłączyć ją do Live wiedząc, że jest oflagowana. Dla pewności wyjąłem dysk, bo wiem, że dostając bana savy gier itp idą do kosza. Tak więc włączyłem konsolę bez dysku i w opcjach sprawdzania ustawień sieci przeprowadziłem test połączenia z Live. Skończyło się tak jak przewidywałem Banem. I teraz pytanie, czy podpinając dysk z powrotem do zbanowanej już konsoli moje savy z gier nie zostaną uszkodzone? Bo jeśli zostaną, to zacznę się rozglądać za inną, niezbanowaną konsolą. Ale jeśli nie, to w sumie Live nie jest mi do życia niezbędny i nadal będę z niej korzystać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. garus

garus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Save'y będą działać. Po prostu jak podłączysz dysk do innej konsoli, to ona ich nie wykryje. Na twojej zbanowanej będą działać.

4. dariusz666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jeśli mój dysk z profilem i savami przełożę do innej konsoli to one tam nie będą działać, tak?

5. garus

garus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Tak.

6. dariusz666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, a istnieje jakiś sposób by przenieść savy i profil do nowej niezbanowanej konsoli?

Np. kupuję nową, odzyskuję profil live ze starym jeszcze stanem punktów dla profilu. I czy po odzyskaniu tego profilu mogę jakoś przywrócić savy?

Mam Transfer Kit jeśli to w czymś pomoże. Może gdybym skopiował na PC partycję 3 i potem ją przywrócił na nowej konsoli to savy też by zaczęły działać, jeśli są przypisane do konta a ja je odzyskam z live to zadziałają.

Może to jakoś pomoże.
    http://support.microsoft.com/kb/907698

Wczytywanie...

Poleć forum