Przewidziany ban i pytanie w sprawie dysku.

dariusz666

Użytkownik
Użytkownik
Siemka.

Mam konsolę, którą odłączyłem od Live zanim posypały się bany i tak używałem jej offline dość długo, wczoraj postanowiłem podłączyć ją do Live wiedząc, że jest oflagowana. Dla pewności wyjąłem dysk, bo wiem, że dostając bana savy gier itp idą do kosza. Tak więc włączyłem konsolę bez dysku i w opcjach sprawdzania ustawień sieci przeprowadziłem test połączenia z Live. Skończyło się tak jak przewidywałem Banem. I teraz pytanie, czy podpinając dysk z powrotem do zbanowanej już konsoli moje savy z gier nie zostaną uszkodzone? Bo jeśli zostaną, to zacznę się rozglądać za inną, niezbanowaną konsolą. Ale jeśli nie, to w sumie Live nie jest mi do życia niezbędny i nadal będę z niej korzystać.
 

garus

Użytkownik
Użytkownik
Save'y będą działać. Po prostu jak podłączysz dysk do innej konsoli, to ona ich nie wykryje. Na twojej zbanowanej będą działać.
 

dariusz666

Użytkownik
Użytkownik
Czyli jeśli mój dysk z profilem i savami przełożę do innej konsoli to one tam nie będą działać, tak?
 

garus

Użytkownik
Użytkownik
Tak.
 

dariusz666

Użytkownik
Użytkownik
OK, a istnieje jakiś sposób by przenieść savy i profil do nowej niezbanowanej konsoli?

Np. kupuję nową, odzyskuję profil live ze starym jeszcze stanem punktów dla profilu. I czy po odzyskaniu tego profilu mogę jakoś przywrócić savy?

Mam Transfer Kit jeśli to w czymś pomoże. Może gdybym skopiował na PC partycję 3 i potem ją przywrócił na nowej konsoli to savy też by zaczęły działać, jeśli są przypisane do konta a ja je odzyskam z live to zadziałają.

Może to jakoś pomoże.
http://support.microsoft.com/kb/907698
 

Do góry Bottom